Západoslovenská energetika - ešte stále obsadené

Pred rokom a pol som písal o bizarnom zákazníckom servise v Západoslovenskej energetike, ktorá necháva svojich zákazníkov čaka na linke aj niekoľko hodín. Nedávno mi prišiel e-mail od statočného občana, ktorý nás posunul zasa o krok bližšie k rozriešeniu záhady, ako je možné, že firma ZSE zdanlivo existuje, ale telefóny v nej nikto nedvíha.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (14)

Text uverejňujem so súhlasom autora, Ing. Jaroslava Pružinca.

Clanok som si precital, ked som hladal nejaky oznam alebo zdovodnenie,preco sa nie je mozne dovolat do obchodnej kancelarie ZSE.
Ano, mam uplne rovnaku skusenost so zakaznickou linkou ZSE, akuopisujete v clanku, len ta moja je cerstva, zo vcera.
Nic sa od jula 2005 nezmenilo.

Dnes som teda bol koli prkotine osobne v kancelarii ZSE na Hranicnejul. Zobral som si listok z masinky na poradie a posadil sa medzicakajucich.
Cakanie som si kratil tym, ze som postupne volal na jednotlive telefonyna stoloch. Ziadny nezvonil. Ked na mna prisiel rad, presadil som sa kupani pri okienku c. 6. Zblizka som uvidel cislo klapky na jej telefone aspod stola som jej mobilom zavolal. Ozval sa velmi jemny zvoncek. Pani,ak ho aj pocula, nereagovala.
Takto to v kancelarii ZSE funguje. Tie telefony maju vypnute zvonenie,nikto ich nedviha.

Pocas cesty domov som uvazoval o tom, ci ma zmysel stazovat sa naObchodnej inspekcii. Nakoniec som si povedal, ze ked sa nic nezmeniloani po vasom dost ostrom clanku na blog.sme, asi nemam sancu. Pisem vam to len akonamet na druhy diel.
Na zaver este nejake cisla od spojovatelky:
Obchodna kancelaria ZSE, Tel: 02-506148-10 ..19 jednotlivetelefony na stoloch
Tel: 02-506148-01 veduci kancelarie
Tel: 02-50611111 spojovatelka

Tomáš Bella

Tomáš Bella

Bloger 
  • Počet článkov:  338
  •  | 
  • Páči sa:  2x

Osobná stránka: about.me/tomas.bellaSkúste aj môj blog 1vetou.sme.sk. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSurfujemTechnológie a myZábavaMédiáStalo sa, napísalo saSpoločnosťPostrehyFotoSúkromnéO blogoch

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu