Aj staroba môže byť krásna

Ani by som to nemala nazvať starobou, ale starším vekom. Lebo dnešní deväďdesiatnici šikovní, aktívni, inteligentní, múdri ľudia. Zisťujem, že čím som staršia o to viac chcem všetko vedieť a poznať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)
poľné maky po daždi
poľné maky po daždi (zdroj: Juliana Benčičová)

 Ráno vstanem, otvorím oči a poteším sa! Hurá som na svete! Vyskočím z postele ako srnka. Uvarím si dobrú kávičku, prinesiem si ju do postele na striebornej tácke a tvárim sa, že mi ju niekto priniesol. Cítim sa ako princezná. Obklopím sa knihami, telefónom, tabletom. Pozerám telku a ešte pri tom aj čítam. Všetko chcem stihnúť, neviem čo skôr. Nasávam vedomosti plnými dúškami. Píšem, počúvam, sledujem a pritom pijem voňavú kávičku. Mňam, tá je výborná. Užívam si to krásne ráno. Som staršia pubertiačka, no a čo! Aj to musí niekto byť! Moja duša je však mladá a stále ma navádza a provokuje. Stále niečo hľadám. Hľadám krásu, hľadám ju všade a vo všetkom. Rozmýšľam nad tým v čom je ukrytá podstata života. No neviem na to odpoveď, o čom je vlastne tento život, o čom je tento svet? To je téma ktorá ma najviac núti premýšľať a zamýšľať sa nad sebou a nad životom. Dôležité je pre mňa to čo je teraz a tu!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
ruža v rozkvete
ruža v rozkvete (zdroj: Juliana Benčičová)
Juliana Benčičová

Juliana Benčičová

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som ani nie tak stará, ako pubertiačka. Rada píšem o rôznych témach. Najviac ma však zaujíma zmysel života a čo bude potom. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéÚtržky života

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu