Tvor spoločenský

Som obyčajný tvor spoločenský, ale nie úplne.Nemám rád autobusárov, keď prefrčia okolo mojej zástavky na znamenie akoby nič napriek mojmu kývaniu.Nemám rád veľké skupiny známych, ktoré stretnem keď su v najlepšom. Cítim sa tam dosť stratený a to už fakt nepotrebujem.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Nemám rád predavčky, ktoré nevedia koľko mám zaplatiť, keď si kupujem lístok za 9 korún a horalku za 10. Nemám rád keď musím počkať kým nájdu kalkulačku, lebo výsledok z mojej hlavy sa im zdá nedôveryhodný.
Nemám rád babky, ktoré sa už na Americkom námestí tlačia k dverám lebo na miletičke vystupujú, a cestou stihnú vynadať polke električky, že sa nevedia uhnúť. Keby aspoň mali kam.
Nemám rád taxikára čo sa diví, keď mu umývam auto so špongiou v ruke. Či by sme nemali lepšie bezkontaktné čistenie alebo tie kefy. Nie nemali. Preto máme na tabuľke ručné umývanie, lebo to robím so špongiou v ruke.
Nemám rád turistov, okolo ktorých sa nedá prejsť, lebo dostávajú výklad v tej najužšej uličke. Keby som aspoň niečo z toho výkladu rozumel, kým sa pomedzi nich tlačím na druhú stranu.
Nemám rád ružičkový kel a dokonca ani bryndzu.
Nemám rád tích, čo začnú rozprávať a potom nedopovedia.
Nemám rád oca, keď mi vynadá, že som zamknutý v sprche, keď sa mám ísť obliecť, lebo mu je zima alebo keď jem neprezlečený. A to už dlho pri jedle špiním menej ako on.
Nemám rád učiteľov, ktorí učia diktovaníim svojích poznámok a nemajú radi otázky.
Nemám rád pouličních predavačov opaskov a voňaviek Hugo Boss, kamier Sony, vŕtačiek Black&Decker a ani diskmenov napriek veľmi dobrým cenám.
Nemám rád sestru, keď si upravuje realitu.
Nebol by som rád, keby čokoľvek z toho zrazu chýbalo v mojom živote. Takto je to zaujímavejšie. A to mám rád.

Július Bero

Július Bero

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

s ruksakom na prežitie a otvorenými očami ktoré mnohé prehliadajú Zoznam autorových rubrík:  to mi tak ušlo...ako to bolotakto to vidím jasom si všimoljaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu