A je to tu!

Písmo: A- | A+

Zdá sa že vymývanie mozgov nevyšlo a ukázala sa pravda ktorú predpokladalo 70% obyvateľstva. Milí a vítaní utečenci sa ukázali v celej svojej kráse.

 Netvrdím že sú takí všetci. Len asi 1% z nich čo pri počte 1 000 000 imigrantov ktorí vstúpili do Európy predstavuje asi 10 000 ľudí, ktorí sa tu budú slobodne pohybovať a odpaľovať všade tam kde ich práve napadne. A keby len odpaľovať. Ešte aj strieľať, podpaľovať, podrezávať, znásilňovať a čo ja viem čo ešte. Nemám takú fantáziu škodiť iným ako oni. Umiernení islámisti.
 
Už konečne chápem rozdiel medzi umierneným a neumierneným islámistom. Ten umiernený sa odpáli s bombou na tele a teda už ďalší útok nespácha lebo sám už pri svojom zahynie. Ten neumiernený začne strieľať do ľudí so zbraňou aká mu práve príde pod ruku a po útoku utečie aby mohol spáchať ďalší a zabiť viac ľudí.

 Toto je čaro islámskeho sveta. Možnosť zomrieť na milión spôsobov. Len tak. Lebo to vraj alah chce.
To je life. To je život. A takúto dobrotu nám sem nesú z blízkeho východu a z Afriky. No kto by to nebral? Europoslanci všetci, len hlúpe európske národy majú niečo proti tomu. A samozrejme Rusi. Stelesnené zlo ktoré si okrem sankcií a pohŕdania nič iné nezaslúži.

Tu sa nedá urobiť naozaj nič iné len čakať. Kedy sa už Európa konečne zobudí a začne sa brániť pred útokom, ktorý na ňu začal.

Skryť Zatvoriť reklamu