reklama

A je to tu!

Zdá sa že vymývanie mozgov nevyšlo a ukázala sa pravda ktorú predpokladalo 70% obyvateľstva. Milí a vítaní utečenci sa ukázali v celej svojej kráse.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

 Netvrdím že sú takí všetci. Len asi 1% z nich čo pri počte 1 000 000 imigrantov ktorí vstúpili do Európy predstavuje asi 10 000 ľudí, ktorí sa tu budú slobodne pohybovať a odpaľovať všade tam kde ich práve napadne. A keby len odpaľovať. Ešte aj strieľať, podpaľovať, podrezávať, znásilňovať a čo ja viem čo ešte. Nemám takú fantáziu škodiť iným ako oni. Umiernení islámisti.
 
Už konečne chápem rozdiel medzi umierneným a neumierneným islámistom. Ten umiernený sa odpáli s bombou na tele a teda už ďalší útok nespácha lebo sám už pri svojom zahynie. Ten neumiernený začne strieľať do ľudí so zbraňou aká mu práve príde pod ruku a po útoku utečie aby mohol spáchať ďalší a zabiť viac ľudí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Toto je čaro islámskeho sveta. Možnosť zomrieť na milión spôsobov. Len tak. Lebo to vraj alah chce.
To je life. To je život. A takúto dobrotu nám sem nesú z blízkeho východu a z Afriky. No kto by to nebral? Europoslanci všetci, len hlúpe európske národy majú niečo proti tomu. A samozrejme Rusi. Stelesnené zlo ktoré si okrem sankcií a pohŕdania nič iné nezaslúži.

Tu sa nedá urobiť naozaj nič iné len čakať. Kedy sa už Európa konečne zobudí a začne sa brániť pred útokom, ktorý na ňu začal.

Marek Bičík

Marek Bičík

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojím mottom je: Všetko čo robíš čiň múdro a pamätaj na koniec. Nie vždy však človek všetko vykoná múdro aj keď sa veľmi snaží :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu