A máme to.

Je odvolené. Výsledky ešte niesu definitívne, ale už sa toho veľa nezmení. Niekto je sklamaný (Procházka a jeho Sieť), niekto sa môže tešiť (Sulík s SaS, Matovič s OĽaNO).

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Všetci však majú jeden problém a tým je pán Kotleba. Ja som síce nebol jeho voličom, ale som rád, že človek ako on je v parlamente. Bude mať teraz obrovskú šancu ukázať ako vážne to myslí so slovenskom. Aj keď sa všetci pravdepodobne spiknú proti nemu stále tú šancu bude mať, či už pri hlasovaniach alebo môže byť rozhodujúcim článkom pri tom keď sa budúci koaliční partneri nebudú vedieť rozhodnúť. Chcem však všetkých varovať aby bezbreho neútočili na pána Kotlebu lebo tým útočia aj na jeho voličov a môže sa im to škaredo vypomstiť. Tak ako sa ĽSNS dostala do parlamentu hlavne kvôli tomu, že ľudia už mali plné zuby zlodejiny SMERu, rodinkárstva a podobne môže sa stať, že keď sa víťazné strany nebudú zaoberať vládnutím, ale len útočením na ĽSNS tá v ďalších voľbách môže získať mandát od voličov a zostavovať vládu sama. Takže dovolím si tvrdiť že Kotleba v parlamente nieje problém! Problém bude nekorektné správanie sa politických strán ktoré budú vládnuť a hlavne to keď zabudnú na ľudí o ktorých sa majú starať a nie im len vládnuť tak ako doteraz robil SMER.

Marek Bičík

Marek Bičík

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojím mottom je: Všetko čo robíš čiň múdro a pamätaj na koniec. Nie vždy však človek všetko vykoná múdro aj keď sa veľmi snaží :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu