reklama

Čo sa deje? Snaha zatiahnúť európu za každú cenu do vojny?

V minulom roku prišlo do Európy najviac migrantov. Myslím za tak krátke časové obdobie. Rozhodne to nieje náhoda a ani spontánne rozhodnutie migrujúcich.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Je to cielená dlhoročná kampaň. V krajinách pôvodu migrantov. Tá kampaň má aj plán B. Plán A je zaplaviť Európu mohamedánskymi migrantmi a zmeniť tak etnické pomery v Európe čo zákonite so zníženým IQ takýchto jedincov vyvolá nepokoje a oblastné konflikty. Plán B je ten , že sa pôvodné obyvateľstvo postaví takému to exodu a to zákonne vyvolá vojnu. V každom prípade tí ľudia ktorí stoja za tým všetkým počítajú s oboma týmito plánmi a verím že majú v zálohe aj plán C. Ten je však teraz ťažko odhaliť a prekuknúť. V každom prípade, aj na základe výsledkov našich volieb určite nieje múdre označovať pána Kotlebu za fašistu a začínať veľké ťaženia proti nemu. Strana ĽSNS bola legitímne a demokraticky (nemám rád to slovo) zvolená a treba to akceptovať. Bojovať proti tomu sa dá vo voľbách. Dôležité však je že veľký exodus privandrovalcov z mohamedánskych krajín neutícha a práve so zvyšujúcimi sa teplotami počasia bude narastať. Naše myslenie by teda malo byť zamerané týmto smerom lebo ako sa doteraz ukázalo Európa je voči niečomu takému bezbranná a rysuje sa nový podvod na nových členov EÚ hlavne tých z východnej Európy. Nemci začínajú potichu zatvárať hranice, hrozia novým zmenšeným schengenom a môže sa stať nemilá vec, že síce nebudú kvóty, ale migranti ostanú nakoniec u nás lebo Nemecko zavrie hranice. My sme ich tu nechceli a dúfam že ich tu ani nebudeme mať. Keď však Európa bude aj naďalej pokračovať v tejto svojej politike tak plán B je viac než istý!

Marek Bičík

Marek Bičík

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojím mottom je: Všetko čo robíš čiň múdro a pamätaj na koniec. Nie vždy však človek všetko vykoná múdro aj keď sa veľmi snaží :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu