Mimovládne organizácie.

Písmo: A- | A+

Mimovládne organizácie sú jedným z najväčších podvodov.  Pod rúškom ovečky sú to vlci vkrádajúci sa do košiarov aby napáchali čo možno najviac škody. Požrali ovce alebo ich aspoň nakazili besnotou.

Už len ten základný princíp týchto organizácii je chorí.

Manipulácia a ovplyvňovanie verejnej mienky.

Ľudia, ktorí v nich pracujú sú nadpriemerne platení za to že ovplyvňujú verejnú mienku podľa predstáv ich mecenášov. Skrývajú sa za sladké rečičky o ľudských hodnotách a pri tom podkopávajú morálku a etické hodnoty spoločnosti. Propagujú nezmysli a amorálne veci bez možnosti vyjadriť sa k nim a každého kto nezdieľa ich choré názory trhajú ako besné psy. V poslednom čase vystupujú v kadejakých televíznych diskusiách “na slovo vzatý odborníci” z kadejakých inštitútov transatlantických vzťahov, európsko – amerických partnerstiev, homo a romo lobby. Ich členovia a najväčší krikľúni sú po väčšine skrachovaní politici alebo ľudia, ktorí sa nevedia uživiť ináč ako tým, že sú večne len nejakí aktivisti. Jeden mesiac bojujú za práva veľrýb v severnom oceáne a na druhý už bojujú za práva homosexuálov v Ugande. Doteraz sa nás tieto výkriky do tmy veľmi netýkali avšak v poslednej dobe si vzali na mušku nás. Obyčajných ľudí (myslím doslova obyčajných a nie tú politickú stranu). V médiách hlavného prúdu dostávajú títo všeodborníci veľmi veľa priestoru na to aby hádzali špinu a moralizovali ľudí, ktorí si pri telke chcú možno len trochu oddýchnuť. Dá sa povedať že sú to hlavní strojcovia toho čo média väčšinou propagujú. Ich hlavnými mecenášmi sú kadejakí milionári a miliardári, ktorí sú vo všeobecnosti označovaní za filantropov a neviem ešte akým iným spôsobom vyzdvihovaní do nebies. Napriek tomu že celá ich filantropia ich nestojí ani 1% majetku a všetky tie nimi vlastnené a podporované mimovládky sú len nástroj na zarobenie ešte väčšieho množstva majetku. Pričom títo filantropi sú po väčšine najväčší podporovači a rozduchávači vojenských konfliktov a nepokojov. Na každom konflikte sa títo “ľudomili” stále viac a viac nabaľujú. A média ich velebia do neba najme aj preto, že sú tiež ich majetkom.
Bohužiaľ väčšina ľudí si neuvedomuje škodlivosť pôsobenia týchto zoskupení a žije v omyle že pomáhajú svetu. Opak je však pravdou. Ich pôsobenie je deštrukčné so skrytým zámerom pôsobiť na ľudí pod zásterkou dobroty a lásky. Snažia sa robiť z ľudí pokojné ovce a vyvolávať pocity viny za niečo s čím nemajú nič spoločné. Sú to v podstate len prostriedky mediálnych a informačných vojen, ktorých výroky a činy často hraničia s vlastizradou a vojnovým štvaním. V našich podmienkach majú doslova raj preto, že Slováci sú naozaj národ holubičí, ktorý nijako zvlášť nebojuje za seba a svoje práva. Práve preto nás mimovládne organizácie najviac opľuvajú a rozkopávajú naše otvorené dvere.

Skryť Zatvoriť reklamu