Nová vláda. Banda jedna a tá istá. A čo ešte?

Z toho čo máme po voľbách sa mnohým, vrátane mňa, robí  zle. Vláda sa v podstate nezmenila. Kľúčové posty obsadili tí istí, ktorí sú zodpovední za túto situáciu a rozkrádanie počas posledných štyroch rokov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

A predtým ďalších piatich. Napriek tomu ako kontroverzne voľby skončili, takéhoto zlepeného mačkopsa málo kto predpokladal resp. sa o tom voličom ani nesnívalo!

Zrazu nikomu nevadí zlepenec. Nie! Už je to vraj koaličná rada. No, to ma poser. Každému tak ako mu pasuje a niekto tu ide hovoriť o pravde. V politike totiž žiadna neexistuje. Tam sa každý snaží urvať čo najviac. A tieto voľby sú priamym dôkazom toho ako sa zrazu “nacionalista” Maďar a “nacionalista” Slovák stali obrovskí kamaráti. Len aby boli pri koryte. Ale toto ma až tak netrápi aby som kvôli tomu písal blog. Aj keď je to naozaj podivný mačkopes. Iného sa obávam. A to je práve to, čím sa tak veľmi pred voľbami oháňala strana SMER. Vraj chráni slovensko a robí pre ľudí. Pre akých ľudí robí to sme sa mali možnosť presvedčiť počas minulého volebného obdobia. Napríklad majiteľ Váhostavu. Ďalej človek, ktorý stojí v pozadí nášho zdravotníctva atď. Chránia slovensko tak že v Bruseli odkývajú každú frašku a europoslankyňa Beňová by z dôvodu záchrany slovenska sem najradšej prijala všetkých mladých moslimov najlepšie do 30 rokov. To je radosti a pomoci až mám chuť ujúkať. Počkať, ja? Skôr ona. Len ma mrzí že by si toľko radosti na slovensku neužila. Smer to tu totiž tak úspešne rozkráda, že sem nechcú ani “chúďatká” migranti. Zatiaľ. Preto je v Bruseli. Kdesi som čítal že do roku 2030 bude v Bruseli už väčšina obyvateľov moslimov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Takže tak . A táto vláda, ktorá nemá problém s prijatím jedného vráteného Sýrčana z Grécka do Turecka prijať do EÚ jedného Sýrčana z Turecka do EÚ žiadny problém? Skúste si to prečítať ešte raz. Za každého migranta ktorý príde do Grécka, teda do EÚ a bude vrátený do Turecka (čakateľa na členstvo v EÚ) bude do EÚ prijatý iný migrant. To čo je? Ako sa týmto obmedzí privandrovalectvo do EÚ? Nijako. Ale čo ma najviac mrzí je fakt, že od minulého roku sem prúdili len sami mladí a zdraví muži v značkovom oblečení a s iphom na uchu a až teraz sem utekajú ženy s deťmi a sem tam nejaký otec s rodinou. Všimol si to vôbec niekto? Aj v tých hlavno prúdových médiach je teraz krásne vidieť ten rozdiel. Minuloročný “utečenci” (migranti) hlavne chlapi v obtiahnutých tričkách očividne dobre živení odhadzovali podávanú vodu medzi koľajnice. Utekali pred vojnou a sem prišli “bojovať” za slobodu. Oni evidentne nemali problém s ničím a už vôbec nie s prežitím. Terajší migranti už prijímajú jedlo, vodu, deky a všetko čo im debil.. pardon médiami ovplyvnení Európania dávajú. Ja som za pomoc človeku v núdzi, ale nie každému a za každú cenu. Hlavne keď je rozdiel evidentný.

SkryťVypnúť reklamu

Naša nová práve sa lepiaca vláda k tomu zaujme patričné stanovisko. A myslím že neprekvapí. Tak ako klamali pred voľbami tak isto budú aj po voľbách. Niekto splatí dlhy a niekto iný tiež. A to bude zase prekvapenie pri predčasných voľbách, že? Lebo neverím že tento zlepený mačkopes vydrží dlhšie ako slovenské predsedníctvo v EÚ. A myslím že práve to bol hlavný dôvod prečo vznikol!

Marek Bičík

Marek Bičík

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojím mottom je: Všetko čo robíš čiň múdro a pamätaj na koniec. Nie vždy však človek všetko vykoná múdro aj keď sa veľmi snaží :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu