Nutná obrana, krajná núdza alebo len bla bla bla...

V roku 1989 sa naša spoločnosť prepolarizovala. Odvrátila sa od Sovietskeho zväzu s ktorým mala byť na večné veky a nikdy inak a obrátila sa k zbožňovaným imperialistickým Spojeným štátom americkým (USA).

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Prvé čo nás zaujímalo boli plné regály v obchodoch. Zo začiatku to bolo super, ale teraz zisťujeme že sú plné takmer samého bordelu. Lebo naši podnikatelia si samozrejme zo západu zobrali len to najlepšie. Ale pre nich. Za nekvalitný a podradný tovar, ktorý sa predáva by sa hanbili aj Vietnamci ktorí boli kedysi jedinými dovozcami západného tovaru. Pravda že nepočítam tuzex. Tam boli veci fakt kvalitné.
Dnes ešte aj Coca-colu osladia pre západniarov cukrom a pre nás len fruktózovím sirupom. Derivátom kto vie čoho s následkami na organizmus nepočítajúc. Ale nie o tom som chcel. To bol len taký úvod do problematiky.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ide mi o odzbrojovanie občanov Európy a o zákaze ich obrany pred "welcome refugees". Aj keď slovo refugees by malo byť po správnosti nahradené slovom IMMIGRANTS a welcome by tam nemalo byť vôbec. Vítam len toho koho sám pozvem aj keď chápem že Nemci v tom môžu mať poriadny hokej. Kto z nás bežných obyvateľov Európy ich pozýval? Jedna vec je pomôcť niekomu v núdzi a druhá si niekoho adoptovať a starať sa nezištne o neho len tak.
V USA platí zákon, že keď niekto vstúpi na môj pozemok a ja si myslím že je to neoprávnene, mám právo ho zabiť. Aj keby sa nakoniec prišlo na to, že som nemusel reagovať tak razantne a dotyčný len potreboval nikde vykonať potrebu je to pre mňa poľahčujúca okolnosť. Maximálne na podmienku. A podotýkam že americkí "filantropi" typu Sorosz nám tu nanucujú imigrantov a vyžadujú aby sme sa nebránili. Čo je toto za nehoráznu drzosť? Nedávno vznikla vo Fínsku domobranná organizácia Odinový vojaci, ktorí si dali za úlohu chrániť domáce obyvateľstvo pred imigrantmi a svoje ženy pred tým čo sa udialo v Nemecku, Švédsku a všade inde v Európe. Ihneď boli nazvaní extrémistami a polícia sa na nich zamerala. Škoda, že sa polícia nezameriava na imigrantov a nestará sa ani o ich totožnosť. Takže keď tak žerieme všetko americké prečo nežerieme aj ich nárok na ochranu? Prečo keď stojí Američan s rukou na srdci je považovaný za patriota a keď Slovák spieva svoju hymnu je nacionalista a extrémista? Prečo sa za každú cenu Európa odmieta brániť? Prečo aj tí policajti nevidia čo sa naozaj deje a nechránia svoje obyvateľstvo? Veď sú to aj ich ženy a deti. Preto potom vznikajú "extrémistické" organizácie. Obyvateľstvo stráca oporu vo svojom štáte a cíti, že sa musí začať brániť samo. A z toho vznikajú občianske vojny. Žeby dorazila občianska vojna do Európy? Budeme stáť proti sebe? Najprv policajti proti ľuďom a potom už len ľudia proti ľuďom? Katastrofický scenar? Možno. A možno aj nie. Nič také si neželám, ale nemienim sa niekomu odovzdať len tak že mi to niekto nariadi. Som preto extrémista? Nie som! Som patriot a všetci, ktorí bránia svoje domovy sú patrioti a majú na to sväté právo. Nič nie sme nikomu dlžní a o nikoho sa nemusíme starať len o svojich. A každí z nás vie kto je jeho a komu pomôže a komu nie. 

Marek Bičík

Marek Bičík

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojím mottom je: Všetko čo robíš čiň múdro a pamätaj na koniec. Nie vždy však človek všetko vykoná múdro aj keď sa veľmi snaží :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu