Otvorí už Európa oči?

Minuloročný obrovský prílev  imigrantov do Európy začína ukazovať následky. Prvotný odpor xenofóbov a rasitov ktorí na tieto problémy poukazovali na samom začiatku sa ukazuje byť jednoznačne opodstatnený.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Dá sa povedať že len slepý nevidí medzi súčasnými problémami a imigrantmi spojitosť. A bohužiaľ takýchto slepých je stále viac ako dosť. A ešte k tomu obviňujú z týchto problémov nie skutočných vinníkov, ale pôvodne obyvateľstvo ktoré si tu doteraz žilo v pokoji a mieri.
Hlavnou príčinou tohto nekontrolovateľného prílivu migrantov nieje vojna alebo teroristické aktivity na blízkom východe. Hlavnou príčinou je nefungovanie schengenskej hranice. Európa si vo svojej nadutosti myslela že toto si k nej nikto nedovolí. A teraz sú z toho všetkého rozčarovaný aj nemecký policajti. Nieje to totiž ako vo filme kde nabehnú policajti, každý sa z nich po....e a všetko je vyriešené. Teraz budú po....í aj samotní policajti. A nikto s tým nič neurobí. Takže sloboda v Európe začína vyzerať tak, že každý bude sedieť zavretý doma a tŕpnuť aby sa mu náhodou nič nestalo za tú chvíľu keď si pôjde von nakúpiť. Tzv. NO GO zóny nebudú platiť len pre ženy a deti, ale aj pre policajtov. A Európa stále spí. Stále sa nebráni. Resp. sa bráni, ale pred vlastnými občanmi a privandrovalcov stále tvrdohlavo obhajuje. Nové zákony aj z dielne nášho ministerstva nemajú za úlohu chrániť, ale ešte viac odzbrojiť už beztak takmer bezbranné obyvateľstvo. Schengenská hranica nieje chránená o nič viac ako bola doteraz a stále sa sem navážajú ďalší a ďalší mladí muži, ktorí nemajú rešpekt pred nikým a pred ničím. Do kedy bude trvať ešte táto apatia? Kedy konečne prestanú túto nezmyselnú nemohúcnosť európy obhajovať aj média? Ako je možné že v dnešnom svete plnom informácii sa to čo sa stalo v nemecku prevalilo na verejnosti až 5 dní po tom? Stále sme zámerne oblbovaní, ukľudňovaní a vodený za nos. Buďte ticho ovečky a nevystrkujte nosy z košiara. Horšie je, že už aj bača z valachom sa boja výjsť z koliby a dunčo tiež len ticho kňučí v búde a bojí sa šteknúť. Vyzerá to teda tak že Európa sa naozaj zmení. Zmení sa a bude možno už čoskoro vyzerať presne tak ako blízky východ. Preto že imigranti neprejavujú žiadnu snahu na integráciu, ale snažia sa pretvoriť Európu na svoj obraz. A tá stále mlčí a necháva so sebou zametať.

Marek Bičík

Marek Bičík

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mojím mottom je: Všetko čo robíš čiň múdro a pamätaj na koniec. Nie vždy však človek všetko vykoná múdro aj keď sa veľmi snaží :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu