Chápadlá chatov

Nie je to tak dávno, čo som si zaspomínala na staré zlaté časy, keď Chaty ešte neexistovali a keď s priateľmi, s ktorými asi väčšina z vás dnes komunikuje na Facebooku alebo na Pokeci, sme chodievali na kávu, čajík či von.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Dnes je to však úplne inak. Zrátajte si koľko denne presurfujete na chatoch či hraním hier na Facebooku a určite taktiež zrátate na jednej ruke počet tých priateľov s ktorými sa stretávate aj reálne. Nebolo to však tak vždy ...

Pamätáte sa na príchod Pokecu, keď ste zrazu denne obetovali veď len 5 minút a neskôr aj viac? S kamarátkami sme vtedy hľadali práve tam, naše lásky a schádzali sa naslepo v miestnom pube pre mladých s potencionálnymi láskami.

Tak som spoznala aj svoju dnešnú lásku. Až neskôr sme zistili, že máme spoločných priateľov. Prvým však bol Pokec. A onedlho prišiel Facebook ako druhý masový chat a dneska si tam človek bežne vybavuje pracovné veci po emailoch a pre mnoho ľudí je to spôsob, ako zahodiť za seba ostýchavosť a spoznať nových ľudí.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tak šup šup vstávame s tých stoličiek a dve koliečka okolo domu a potom na čajík ku susede, s ktorou si píšete a kecáte. 10 metrov pre klop-klop nie je ďaleko.

Sára Biela

Sára Biela

Bloger 
  • Počet článkov:  19
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som vysokoškoláčkou, čo sa zaujíma o diane okolo seba a dúfam, že moje blogy si radi prečítate. Zoznam autorových rubrík:  co rozum dal,a niekedy aj vzalNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu