Lodné radovánky cestou na Bahamy

28. február, 2013, Cape Canaveral, Florida. Kotví tu naša loď Carnival Sensation, ktorá smeruje na Bahamy. Nie je loď ako loď. Toto je loď alá karneval! Nepretržitá zábava, relax, lodný výkrm, ale i vzdelávanie, výpredajové horúčky a oveľa viac. Aká to zaslúžená dovolenka!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (14)
Obrázok blogu

Ožiarili nás svetielkujúce priestory žiariace farbami. Presklený výťah prebleskuje sťa diamant a vznáša sa až k morským nebesiam. Kam len oko doľahne šíri sa šíry oceán. Jeho hukot preráža šantenie detí medzi tobogánmi a vodnými atrakciami, pričom skákanie do bazénov sa neboja vynechať. Na hromade lehátok sa hostia neúnavne slnia a o poschodie nižšie si páni a dámy užívajú šampanské vo vírivke. Na druhej strane lode sa páni seriózne sústredia na golf, či ping pong a iní zas poctivo zhadzujú kilečká vo fitness centre. Pritom nie je náhoda, že kúpele ponúkajú svoje masáže a iné služby hneď vedľa.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok blogu

O poschodie nižšie nás vôňa vtiahne do priestorov hromadného konzumovania.

24 hodín otvorená Pizza Pirate, obľúbená vitrínka s dezertmi početných druhov a automaty so zmrzlinou. Stanovište s výberom ovocia, zeleniny a rôznych príloh je neďaleko kontinentálneho výberu rozmanitých hlavných jedál. Neďaleko javiska so živou hudbou je gril, kde si Američania prídu na svoje.

Večera je skvostná, sprevádzaná obsluhou čašníka. Zrazu sa stlmia svetlá a ktosi vykríkne: ,,Showtime!". Spustí sa disco a náš úslužný čašník sa prekvapivo zmení na skackajúceho Gangam style tanečníka s obrúskom krútiacim nad hlavou.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu

Nečakaná párty pri večeri nás nalaďuje na mega párty na palube. Pani riaditeľka zábavy, Jenn, predvádza tanečné kroky na pódiu. Deti, dôchodcovia, teenageri a aj my sme vhupli do mega tela hýbajúceho sa jedným rytmom.

Nočná zábava na lodi pokračuje v baroch a podnikoch, v karaoke kluboch, či v kasíne. Piano bar, Magic show, či ochutnávka Martini nás nútia naplánovať každú hodinu geniálneho večera. Vrcholom programu je show profesionálnych tanečníkov, ktorých výkony sú obdivuhodné. Do popuku sa smejeme v Comedy club, hoci drzý humor niekedy presahuje hranice slušnosti. Súťaž o najchlpatejšiu hruď prekvapivo najviac pobavila pani dôchodkyne. Najväčšiu popularitu si získala show Láska a manželstvo, kde sa ukázalo ako dobre sa páry poznajú.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu

Počas dňa sa naskytne i možnosť vzdelávania. Seminár o výžive, umení, chudnutí, ale aj bielení zubov, či spravovaní pohodlia. K dispozícii je tiež menšia knižnica. Hodina hip hopu, jogy, či šachu nechýbala. Výpredaje hodiniek, šperkov, kabeliek, či suvenírov nalákala neskutočnú masu ľudí.

Vrcholom všetkých seminárov bol seminár o skladaní uterákov. Slon, pes, či gorila poskladaní z uterákov nechýbali ani v našej izbe. Chyžné sa nám postarali o zábavu. Preto sme sa chceli aj my dostať na koreň tejto uterákovej záhady.

Obrázok blogu

Na lodi vám teda čas ubehne smiešne rýchlo a kolísanie morskej choroby sa odplaví na vlnách tanca, spevu a zvieracích uterákov.

Kristína Bisahová

Kristína Bisahová

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zažiť život. Cestovať a vidieť. Pocítiť a dotknúť sa. Ovoňať a pohladiť. Ochutnať a počuť. Naučiť sa a vycibriť. Poučiť sa a polepšiť. Všetko naživo! Zoznam autorových rubrík:  Indické pochutinySvedectvo americkej au pairMilujem ťa svet!Nábožne i bezbožneSvetové nezmyslyUčíme saSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu