Fica zajali skôr, než stihol zatrúbiť, a ako sa dostal na sledovanú chatu.

Zajatie Fica vyvolalo zemetrasenie na Súmračnej, súdruh Blaha neudržal sliny v ústach a ogebril seba a všetkých naokolo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Ficofilovia a Pellegrínovia penili a omdlievali nad trúfalosťou niekedy vlastnej polície, keď trúbenia chtivého súdruha demagóga nežne, veľmi distingvovane vyzvali, aby sa unúval posadiť na zadné sedadlo policajného auta. Mučenie sa nekonalo a po cca dvoch hodinách sa vrátil v neporušenom obale. Je síce pravda, že bol o poznanie zelenší, nenadával novinárom a oslovoval ich milým hlasom dámy a páni. Zelenšiu fasádu pripisujem nenaplnenej túžbe stretnúť „ našich ľudí “ neľudsky molestovaných v temných kobkách väzenia. Keď sa spamätal, náhle začal vysvetľovať svoju prítomnosť na odpočúvanej poľovníckej chate. Dámy a páni, musím Vám povedať pravdu. Ja by som sa za žiadnych okolností z vlastnej vôle nezúčastnil na žiadnom konšpiračnom a školiacom stretnutí. Je to proti všetkým mojim zásadám. Bol som surovo unesený, podozrievam Kaliňáka, lebo má v tom prax. Najviac ma zneistili osoby prítomné na chate, lebo okrem Kaliho som žiadneho predtým nikdy nevidel, ani som o nich nepočul. Dámy a páni, iste máte pochopenie, že som sa obával o svoj doteraz čestný život. Zimomriavky mi chodili po chrbte, keď ktosi navrhol prejsť autom prokurátora Lipšica na prechode a v pyžame. Hneď ma napadlo dámy a páni, že to je neľudský čin, nakoľko slušné pyžamo je dnes pomerne drahé. Potom som sa plný obáv a strachu musel zúčastniť podľa môjho skúseného právnického názoru školenia, ktorého účelom bolo nájsť stratégiu účinného kľučkovania a obchádzania našich zákonov. Dámy a páni, chcem Vám z tohto miesta oznámiť moje sklamanie, lebo kola bola teplá, slaninka zle vyúdená a málo slaná. Okrem iného boli aj pokusy s vidličkou o odj.... prokurátora, ak budú súdruhovia príslušníci klanu „ našich ľudí “ odsúdení, bola prezentovaná aj hlavička pre neprítomnú osobu z vlastných radov. Verte mi dámy a páni, že po tejto hororovej skúsenosti mám obavy, Vy určite viete aké, lebo ste mi naklonení, chápaví a píšete len pravdu. Tiež ste naklonení Pelemu, ale nemali by ste, ten mi podvodným spôsobom ukradol nie len poslancov ale aj slogan „ padni komu padni “. Tak teda nech padne , ale nie mne. Dámy a páni, patrí Vám moja vrúcna vďaka, že ste ma bez zbytočných otázok, ktoré neznášam a bez prerušenia vydržali počúvať a pochopili moje úprimné vyznanie, ktoré budete šíriť medzi občanmi pre výrazné zvýšenie mojich preferenčných hlasov a zdarné referendum.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  121
  •  | 
  • Páči sa:  532x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu