Fico a Hlas s komparzom nám denne a zatiaľ beztrestne ničia životy.

Chýba nám zdravý pohľad na dianie v krajine. Banda „ hejslovákov “urputne zbiera politické body a zachraňuje si kožu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Ak by to nebola pravda nebolo by možné, aby sme s otvorenými ústami denne nechali bez povšimnutia vypľúvať klamárske bludy od Fica, Blahu, Pellegríniho, Sakovej, plienkového politika E. Kaliňáka, fašistu Uhríka, papagájov Eštoka, Tomáša, Kamenického, nespratného GP ovládaného nadrozmerným nákladom ega a podobných masových vymývačov menej chápajúcich mozgov. Lacní to podrývači verejnej mienky z dôvodu zisku voličských hlasov, pocitu bohorovnosti, alebo profitu z judášskych strieborniakov. Spoločnosť o beztrestnosť bojujúcich indivíduí, ktoré príroda nešťastnou zhodou okolností dáva dohromady asi raz za tisícročie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Sloboda slova je nesporne potrebná demokratická vymoženosť. Je však nemysliteľné, aby niekoľko indivíduí rozoštvalo a rozdelilo celý národ len preto, že majú na rováši snáď všetky trestné činy proti tomuto národu. Podlo hrajú vabank o svoju záchranu pred zaslúženým trestom. Keby sme boli príčetní občania, tak tento problém by sme boli vyriešili ihneď po voľbách. Preto, že sme po Mečiarovi dlhých 12 rokov verili na zmenu k lepšiemu a ľudskú dobrotu Fica s jeho stranou Smer, tak nám okrem korupčníkov, kupcov s právom a spravodlivosťou, políciou pod patronátom oligarchu vyrástli aj platení a neplatení rusofili.

SkryťVypnúť reklamu

Taký rusofil je národný Judáš, a platená protištátna špina nazývaná aj špión. Pracuje proti svojim rodičom, deťom, bratom, sestrám aj susedom. Podaktorí to robia bez nároku na odmenu riadení iba vlastným neprekonateľným kreténizmom a zlobou na základe totálneho deficitu šedej mozgovej kôry. Napriek mentálnej výbave špiónov škodcov, následne vraj spravodlivý súd s celkom maličkým zaváhaním prepustí škodcov na slobodu, lebo to vraj už neurobia a robili to krátko, jeden iba od roku 2013 a zárobok tiež nebol ktovie aký. Argument, že nemajú koho ovplyvniť je na mieste? Nebude mať na slobode možnosť predať, alebo posunúť ďalšie utajované skutočnosti nepriateľovi? Malá krajina, malá odmena, ale zato obrovský deficit patriotizmu, neospravedlniteľné svinstvo a morálna pokora všetkých občanov na Slovensku ruka v ruke s otáznymi výrokmi súdov, akoby etablovaných v priestore knižného Kocúrkova. Žiaľ s takými rozhodnutiami sa v poslednej dobe roztrhlo vrece.

SkryťVypnúť reklamu

Moja otázka pre všetkých je jednoduchá, ale veľmi dôležitá, odpovedzte si úprimne ! Chcete žiť v krajine zlodejov popierajúcich právo a spravodlivosť, so sprivatizovanou políciou a špiónmi, ktorí pracujú v prospech nepriateľov? Nechcete si zaspievať našu hymnu so svojimi deťmi s radosťou a pocitom hrdosti s pravicou na srdci?

Budúce voľby budú zlomové. Musíme zaskliť, odmietnuť a odložiť do zabudnutia stranu Smer a Hlas spolu s fašistami. Posilniť zdravý patriotizmus, logiku, cit pre spravodlivosť, a odvahu potrestať kriminálnikov podľa zákona. To je dôležité, lebo nás nielen ekonomicky čakajú naozaj ťažké časy. Tie prežijeme vtedy, ak budeme žiť v normálnej a spravodlivej spoločnosti bez kriminálnikov vo vedení štátu.

SkryťVypnúť reklamu

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  149
  •  | 
  • Páči sa:  1 755x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu