Ficom rozdúchané šialenstvo okolo vojenskej zmluvy prehlušilo vrznutie železnej brány znamenajúce slobodu.

Dobytkári sú doma, Dubaj môže očakávať dovolenkárov. V arogantnom virvare opozície smerom k dohode s USA sa to stratilo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Nech je ako chce, ale schválenie parlamentom a podpis pani prezidentky pod obrannou dohodou s USA je jednou z ďalších trpkých prehier pozéra Fica, ktorý sa pomaly stráca vo svojich útokoch na koalíciu. Nepomohli ani fašisti svojimi zúrivými útokmi na všetko živé okolo seba. Prinieslo to však bezprecedentný „ Zoznam zradcov “, ktorý súdruh Blaha v zúfalstve nad márnosťou svojho snaženia prekaziť podpísanie dohody vytvoril a tým vedome založil požiar, ktorý môže popáliť veľmi citeľne aj samotnú opozíciu, lebo nie všetci občania podľahli besneniu luzy. Biblické chrlenie ohňa a síry patrí do kompetencií pekelníka Lucifera, ktorého v novodobej histórii Slovenska po roku 1989 výstižne interpretoval a interpretuje okrem Mečiara a Fica práve od reality a z reťaze odtrhnutý súdruh zaslúžilý obdivovateľ okupantskej ríše Blaha, poverený čestnou funkciou „ nahlodávača zdravého rozumu “. Začiatok konca býva vždy veľmi nebadaný, volič si vo vážnej konfrontácii rozumu a arogantnej sily, vyhrážok a obáv o život uvedomí, že popierači slobody myslenia a iného názoru berú svoje rozumy od nesprávnych idolov. Obete fašizmu , genocídy, vraždy za iný názor a rasizmus sú pre normálneho človeka tou ozajstnou a poslednou výstrahou. Veľmi ma bude zaujímať postoj a vyjadrenie GP na tému „ Zradcovia Slovenska “od autora pro Ruských bestsellerov o priateľstve a zradnom bratstve. Jeho vyjadrenie môže byť aj celkom stručné priamo k meritu veci, jednoduché právne posúdenie, nemusí v ňom byť zložitý názor Ruského prokurátora, stačí spravodlivý pohľad na spravodlivosť na SK bez náklonu v zákrute na správnu stranu, nemusí mať ani 20 strán a zapáleného prednášateľa z radov umiernenej opozície narýchlo oholeného k tejto prekvapivej udalosti. Slovák je tvor skromný, uspokojí sa aj s málom, stačí zaujať úprimný spravodlivý postoj. Z preventívnych dôvodov musím priznať, že nič opisované nemôže byť pravdou, je to iba moja fikcia. Čo keď sa to stane???

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  150
  •  | 
  • Páči sa:  1 776x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu