Ficove deti ovládli parlament.

Poslanec by mal mať zmysel pre spravodlivosť, prehľad, odbornosť, čestnosť, protikorupčné správanie a byť zásadový.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ďalej by mal pravidelne navštevovať pracovisko ( parlament ), nebyť vulgárny, aktívne študovať dané témy na hlasovanie, v práci sa nehrať s technikou, nespať, ale počúvať, naozaj pracovať, za svoj kráľovský plat podať adekvátny výkon a byť prínosom pre spoločnosť. Mal by pomáhať svojim voličom a byť príkladom v práci aj rodinnom živote. Nesmie mať vybudovaný pocit, že je vyvolený nadčlovek. Máme takých ? Možno by sa dali spočítať na prstoch oboch rúk.

Množstvo poslancov nik z voličov ani nevidel ani nepočul. Ozvali sa a prejavili sa prvý krát až na pokyn šéfa a zaujali iba tým, že do zhlúpnutia v parlamente opakovali za rečníckym pultom naučené a povinné frázy. Hlavným cieľom bolo nevydať Fica na rozhodovanie súdu o väzobnom stíhaní. Výsledok poznáme. Parlamentná svorka opozície „ posilnená “ klbkom kolaborantov ukázala svoju pravú tvár.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V Nitre sa začal Ficom avizovaný revanš, kde rečníci Smer-u hrubými a nekultúrnymi prejavmi provokovali rovnako inteligentné tvory pod tribúnou na nechutné urážanie prezidentky a povalenie vlády. Zarážajúca bola nekultúrnosť expremiéra a jeho šaša Blahu s tichým súhlasom poslankyne Beňovej z euro parlamentu a ostatnými pritakávačmi. Pravdepodobne náhla hluchota napadla pani euro poslankyňu, lebo nič vulgárne na tribúne vraj nepočula. To je naozaj adekvátna úroveň.

Prečo náš parlament nefunkčne funguje ? Základom terajšej parlamentnej morálky je najprv vládnutie Mečiara, potom dlhodobé vládnutie Smer-u. Mečiar s tým začal, Fico dobudoval obludný mocenský a extrémne zlodejský spolok „ našich ľudí “ a množstvo koaličníkov opisuje. Toto dlhodobo cielene budované najspodnejšie podlažie politikov vytvorilo množstvo po moci a peniazoch bažiacich bezohľadných kariéristov. Dnešnú morálku aj stav hospodárstva majú jednoznačne na svojich pleciach.

SkryťVypnúť reklamu

Výsledky žiaľ môžeme sledovať na tlačovkách Smeru. Nikto nič nevidel, nepočul, neprofitoval a tobôž nekorumpoval. Kde je pravda je zrejmé z množstva práce NAKA. Viac ako dvadsiatka nominantov Smer-u sa priznala k množstvu úplatkov, korupcie, protiprávneho sledovania, výroby falošných obvinení na oponentov, vypaľovania a zastrašovania. Ako môžu ľudia veriť tejto podvodnej politickej luze ? To je nerozlúštiteľná záhada. Beztrestné fungovanie takéhoto nemorálneho spolku je možné iba na Slovensku, kde ani GP nechce vedieť kde je sever.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  149
  •  | 
  • Páči sa:  1 755x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu