Kto kradmou rukou siahol na našu ústavu ...

... a podľa nej nekoná, by mal niesť plnú trestnoprávnu zodpovednosť za krivú prísahu. Smer a Hlas nesplnili dané sľuby.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Ruský vodca a vodca Smeru spolu s Hlasom sa vyznačujú rétorikou na spoločnej vlne. Všetci statočne klamú a sofistikovane zahmlievajú. Svoje skutočné úmysly balia do slizkých hadích rečí určených pre svojich neinformovaných a nesúdnych obdivovateľov. Ukrajina je devastovaná Ruským vojskom. Putin vyhlasuje, že sa jedná o špeciálnu operáciu bez útokov na civilné obyvateľstvo pre dobro všetkých Ukrajincov. Jedno veľké klamstvo. Plač malých detí, vražedné bomby, rakety, sirény uprostred noci, beznádej, smrť, hlad, útek a smäd. Aj Fico vždy vyhlasoval, že ním vykonávané špeciálne operácie pred stupídnou, od komunistov odkukanou tabuľou cieľov sú na výrobu šťastia pre všetkých občanov Slovenska. Jedno veľké klamstvo. Zostali len zaškrtnuté políčka a vrchovato naplnené bankové kontá členov klubu „ našich ľudí “. Chudobní dôchodcovia, okradnutí telesne postihnutí, matky s nedôstojnými prídavkami na deti a smutné siroty naďalej v nádeji na lepší život mali za úlohu poslušne čakať na nikdy nenaplnené sľuby. Aj keď vývoj na Ukrajine Ficovi a jeho legionárom zobral ten najsilnejší vietor z plachiet po chvíľkovom smrteľnom strachu opäť pozvoľna štartujú na výpady za ľudskou nepoučiteľnosťou, naivitou a hlúposťou. Pán GP Žilinka takpovediac politik so zameraním na obranné zmluvy s USA nadšene používa svojich 363 pák na úplné skompletizovanie slobodného útvaru nadmernej korupcie. GP Ruska nášmu GP prezradil tajomstvo demokratického fungovania § 363 použiteľný v našich zemepisných šírkach. Peťko podľa všetkého podľahol ľaku a zostal ľaknutý, lebo otočil svoj pro ruský traktor na vyorávanie a sadenie zemiakov. Vybral sa opreteky s vetrom pravdy do radov kritikov Putina a jeho pohľadov na demokraciu. Len neviem čo spôsobilo tento obrat. Môže to byť aj kalkulácia na tému nevyhraté referendum. Ako ďalej po prebudení z ružového sna o premiérskej stoličke a neukojenej túžbe ešte raz navštíviť operu v Drážďanoch vládnym špeciálom. Preč s Putinom, Lavrovom, tiež Ficom, Pellegrínim aj Žilinkom. Myslím, že bez nich vo vysokých funkciách a ich pohľadov na spravodlivosť by bol svet lepší.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  151
  •  | 
  • Páči sa:  1 813x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu