O tom, čoby sa zmenilo po návrate bratov okupantov.

Súdruhovia rusofili zo Smeru a Hlasu túžia byť súčasťou Ruska, kde objavili nové možnosti presunu obeživa na svoje účty.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Mohli by byť úspešní, nakoľko v podnikateľskej činnosti v tejto časti sveta sú iné možnosti. Treba však upozorniť na zmeny, ktoré by nastali príchodom milovaných bratov. Tento článok môže byť poučný hlavne pre mládež, aby sa vedela čo najskôr zorientovať ak by nastala taká situácia. Je nutné terajšiu škálu pozdravov vymeniť za univerzálny: česť práci a predniesť ho silným hlasom, aby všetci vedeli o osobnej uvedomelosti. Vymeniť vypasované kapitalistické rifle za montérky, v ktorých sa vďaka pohodliu dá dosiahnuť dlhodobo výkonnosť pri plnení plánu až 135 %. Ďalším dôležitým bodom je zmena mena pre domáceho miláčika. Doterajšie meno Azor je nutné zmeniť trebárs na Artem. Pracovný nástroj mládeže mobil, sa zmení na kosák a kladivo. Internet a signál bude aj tak iba v blízkosti hraníc s Rakúskom, vo vnútrozemí nič. Anglický jazyk nahradí zrozumiteľnejší Ruský. Do ZOO pôjdeme pozdraviť súdružky opice a poobzerať kráľa zvierat súdruha leva. Pri čakaní na chlieb, rožky, mäso, banány a pomaranče sa odporúča vychvaľovať zriadenie a menovite zažratých komunistov v rovnováhe s pochlebovaním KGB a ŠTB. Veľmi vhodné je iniciatívne sa prihlásiť na stavbu hraničných plotov, aby nám sem nechodili imperialisti so zlými úmyslami. Päťročný plán je nanajvýš žiadúce plniť už v polčase, aby sa Vám ušla dovolenka od odborov za lacný peniaz. Vedenie odborov bude v rovnakej zostave. Ak budete mať šťastie, tak Vám potajomky súdruh farár pokrstí dieťa, možno aj dvojičky. Na bohoslužby je potrebné chodiť v prestrojení minimálne do okresného mesta. Tam ak budete mať šťastie tak Vás donášači medzi toľkými ľuďmi nezaregistrujú a nenahlásia. Čakajú Vás aj veľmi zábavné súdne pojednávania, ktoré podľa vzoru terajšej inšpekcie vymyslí pravdepodobne niekto vysoko postavený. Nebojte sa, opäť začne pracovať vysielač Slobodnej Európy, ak ho nebudú rušiť. Neváhajte a vymeňte v čo najkratšom čase šálu za niektorý model pionierskej, prípadne zväzáckej šatky, model Fico. Až tak hlboko sa chcete vrátiť, lebo nemáte chuť premýšľať ???

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  149
  •  | 
  • Páči sa:  1 755x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
SkryťZatvoriť reklamu