Protiváha sa zasekla.

Protiváha koalície je Smer, Hlas a Sme rodina. Fico, Pellegríni a Kollár našli spoločnú „ viu “ a teraz spolu pekne vyjú v úpornom úsilí oslobodiť spriatelených gaunerov roky ekonomicky a ideologicky škodiacich nám všetkým.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Príroda proti premnoženým škodcom podporí a pomôže vzniku druhu, ktorý škodcu eliminuje, taký druh u nás vznikol vo voľbách 2020 ako protiváha zla. Pod tlakom občanov s otvorenými očami odišlo zlo so strachom a stiahnutým chvostom do opozície. Potom ožilo vďaka negácii zdravého rozumu a rozdúchavaniu vášní medzi rozumovo menej zdatnými ignorantmi túžiacimi byť pod vodcom bez vlastnej vôle a slobody. Znovu sa rozmáhajúce zlo paradoxne podporila sama príroda a nešťastná zhoda okolností, ktorá zamestnala na plný úväzok celé dobro bojom proti covidu. Zlo ožilo, podkopalo nohy dobru a gauneri komunistickými praktikami, štvaním, klamstvom, intrigami, úplatkami, korupciou a ohlupovaním ľudí nabralo na sile. Možno zo zištných, alebo iných mne neznámych dôvodov pôvodné dobro v koži Borisa prebehlo k deštrukcii slušnosti a schvaľuje zlo. Priateľstvo nie je vždy dobrým radcom a môže priniesť veľké sklamanie a iné nečakané problémy. Boj dobra a zla má pred sebou veľmi dlhú a bolestnú cestu. Stále nie je rozhodnuté, ktorá strana vyhrá a povznesie, prípadne zašliape Slovensko do kanálov vybudovaných bývalou vládou korupcie, nespravodlivosti a zločineckého marazmu. Mnohí egoistický darmožráči vysedávajúci lenivo v poslaneckých kreslách podporujú demagógiu a zlo, ktoré opäť vniesol do našej krajiny bývalý trojnásobný premiér so svojimi bezcharakternými prisluhovačmi. Ostáva len spoliehať sa na prírodu, ktorá vo svojej neomylnosti podporí druh požierajúci škodcov, aby sa už nedostali na úroveň ohrozujúcu normálny život na Slovensku. Zastavme zlo a zobuďme sa bratia. Naše deti si to zaslúžia, lebo majú všetku našu lásku a svojou nevšímavosťou a zábudlivosťou ich nepripravme o život v rodnej krajine, kde sa dá dobre a slušne žiť bez gaunerov ktorí nám ju už raz ukradli, zmenili na „ absurdistan “ a musia byť za to potrestaní !

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  111
  •  | 
  • Páči sa:  165x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu