reklama

Samovar GP Maroša Žilinku ...

... cudne ukrýva svoje pro ruské myšlienky a vzťah k bývalým okupantom, ktorí od roku 1968 brzdili rozvoj našej krajiny.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Za pomerne krátku dobu vo funkcii GP okrem iných, nie celkom pochopiteľných žonglérskych kúskov s § 363, ktorým pomastil brucho aj Kollárovi vo vzťahu k bývalému riaditeľovi SIS Vladimírovi Pčolinskému, sa teraz vyznamenal množstvom výhrad proti vojenskej zmluve s USA. GP by mal podľa odborníkov byť nestraník a apolitický, ani jeden z predošlých prívlastkov sa nejaví na mieste vo vzťahu ku GP. Som toho názoru, že posudzovať vojenské zmluvy je v kompetencii MZV a MO SR. Slovensko nemá neutralitu, Varšavská zmluva už nefunguje a sme členmi NATO, tak nám z toho vyplývajú aj určité záväzky, ktoré má nastaviť MO SR spolu s MZV a nie majiteľ zázračného nástroja menom § 363. Ďalším nespokojencom na scéne je Róbert Fico, čakám na plamenný prejav so slzami v očiach od súdruha pobočníka Ľuboša Blahu, polievočku si určite prihreje aj Peter Pellegríni a množstvo ďalších nespokojencov. Keď sa nedá efektívne prevádzať Eurofondy 2022 do daňových rajov na účty našich ľudí, tak sa hodí aj vojenská zmluva na účel rozdeľovania spoločnosti. Do Ruska na oslavy ich nestrannej a spravodlivej prokuratúry si nesie GP bonus, spochybňovanie vojenskej zmluvy s USA, čo mu určite prinesie obdiv za boj proti imperialistom. Kotrmelce a iné cviky patria do repertoáru cirkusov a nepatria do portfólia GP. Žonglovanie s §-om 363 je niečo iné, ako neadekvátne žonglovanie s prestížou a zaradením Slovenska do Európskych štruktúr. Mali by sme čím skôr poupratovať na tom našom malom piesočku, lebo začínam mať dojem, že váhanie prinesie nápravu príliš neskoro.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  175
  •  | 
  • Páči sa:  2 643x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu