Súdruh Fico je pre svoje činy politická vykopávka bez budúcnosti.

Byť politickou vykopávkou v priamom prenose nie je žiadna výhra. Oči sú oknom do duše, ukážu radosť aj veľký strach.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Mýliť sa, je vraj také ľudské. Medzi živými tvormi tejto planéty je iba človek veľmi často omylným tvorom, paradoxne si namýšľajúci, že je najinteligentnejší. Na obranu svojich zlyhaní, skrášlenia skutkov, zo zištných dôvodov a vedomých lapsusov vymyslí hocičo. Podaktorí „ elitní “ trestní právnici si vymysleli, že nerozumejú vcelku jednoduchým obvineniam, čo je alarmujúce hlavne pre dôstojný chod právnickej fakulty.

Trojnásobný exminister vnútra, šašo s titulom právnika sa trápne predvádza s putami na rukách pred kamerami. Obhajca a obvinený dva v jednom. Sen ? Nie , skutočnosť ! Nenávistné pohľady trojnásobného expremiéra za nechcenú otázku , ruka v ruke s kydaním hnoja na svoju vlasť. Vyfabulované stíhanie, osočovanie OČTK a sťažnosti na inštitúcie EÚ. Tiež skutočnosť. Nejasné rozhodnutia GP zarážajúca skutočnosť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Určite to má vyznieť ako pohŕdanie celou spoločnosťou, ktorá sa nemieni stotožniť s kriminálnou aroganciou bývalých neohrozených vládcov nad spravodlivosťou podľa pravidiel, že náš človek je bohatým, neohrozeným a nepostihnuteľným tvorom. Zachované štruktúry vládnych úradníkov po voľbách 2020 stále masívne atakujú spravodlivosť pod neviditeľným vedením špičiek Smer-u, a výdatnou podporou členov podľa správnosti doposiaľ nevoleného mimoparlamentného Hlas-u.

Vnútro zvoleného parlamentného živočícha nazývaného aj politik, by malo obsahovať okrem veľkých klamárskych úst, aj vrchovatú mieru nielen získanej, ale aj vrodenej inteligencie, sebareflexie a vysokú mieru zodpovednosti voči občanom a štátu. Táto kombinácia s predošlými vládami Smer-u je iba iluzórna. Komunistické myslenie dômyselne prekryté praktikami ŠTB s neustálym hľadaním vnútorného nepriateľa a zdôrazňovaním, že len oni sú záchranou a predĺženou rukou demokracie. Chorobný apetít na zdroje EÚ a drancovanie štátnej kasy, to bol dokázateľný koníček Ficovej strany.

SkryťVypnúť reklamu

Hore spomínanú výbavu podaktorí poslanci veľmi sofistikovane ukrývajú pred svetom, čím premyslene lákajú k podpore svojich straníckych sietí špecifické skupiny, nazvem to, že čudných voličov. Títo voliči, hlavy otvorené, síce nič svetoborné neskrývajú, ale na druhej strane nemajú ani žiaden dôvod schovávať čosi, čoho je alarmujúci nedostatok. Mítingy pre nich znamenajú pocit ochrany od silného vodcu a môžu popustiť uzdu aspoň verbálnej agresii bez strachu z následkov. Väčšine z nich ide len o zážitok, zistiť chuť bagety a tiež radosť z bezplatného výletu.

Naša krajina je posadená na nekonečný kolotoč absurdít. Denné dávky ťažko pochopiteľných obskúrnych klamstiev, odvolávaní a krutá vyhladzovacia vojna u východných susedov. Nespratnosť nepoctivých politikov, ich neúcta k životom a postoje k obyčajným ľuďom je mementom pre nasledujúce voľby. Je potrebné bezpečne uložiť do pamäte fragmenty správania politikov. Budúcnosť je iba v našich rukách. Dôležitá je aj mozgová činnosť, ktorú treba rozvíjať aj vlastným myslením a nespoliehať sa na múdrosti pokrytcov s poslaneckými preukazmi bez morálky, lebo to je cesta do pekla.

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  151
  •  | 
  • Páči sa:  1 802x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu