Súdruhovia Fico, Pellegríni a ich naprogramovaní pritakávači zúria.

Ani sa im nečudujem. S 300 by sa dal predať niekde do rozvojových krajín a ich osobné účty by sa tiež utešene rozvinuli.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Preto teraz nakazení akútnou rusofíliou s krvavými očami kritizujú prezidentku a premiéra za dar k lepšej obrane vraždeného suseda. Ak by boli pri moci neštítili by sa nás presviedčať, že štát urobil zbavením sa S 300 predajom do rozvojového sveta ten najlepší biznis za posledné roky. Zabudli by jedným dychom dodať, že za štát považujú sami seba a „ našich ľudí “.Teraz sú frustrovaní z toho ,že bubáky sú nenávratne fuč a ako na potvoru je všetko čo sa dá premiestniť privarené, evidované a zabetónované. Čo nie je takto zabezpečené, to stráži podľa nich zatratenia hodný amatér, tichý a nadmieru nezodpovedný okrádač svojej rodiny.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ozvala sa aj pozostalá SNS. Aj v nej vzkypela krv, dôvodom je dedičstvo odovzdaných génov bývalým straníckym vodcom a excelentným lúpežníkom menom Ján Slota. Dvaja ministri z jeho strany sedia za predaj emisií, kde podvodom získanú mastnú sumu si strčil do vrecka vedúci lúpežník a ani sa nerozdelil s Róbertom. Tiež ziapu, že sme sa zapojili do vojny, v tomto prípade určite pomôže lobista Danko, keď sa pred Ruskou dumou zlomí ako vzduchovka. To bude pre degradovaného kapitána nezabudnuteľný zážitok. Túžba ponoriť sa do Putinovej a Lavrovovej nielen duše je nekonečná a neprekonateľná.

Šesťmiestny obsah obalu na šampanské sa Pellegrínimu z nedostatku fušiek na JRD vyorávaním zemiakov rýchlo minul. Do jesene je ďaleko, kultúra žiadna, na letecký špeciál nemá dosah, priateľ nôti kdesi ďaleko za hranicami. Podľa trendov už zmenil aj pohľad na vojnu u nášho suseda a špeciálnu operáciu odsúdil s jemne prehĺbenými jamkami a ružencom na lícach. Preto sa rozhodol množstvo voľného času vyplniť odpisovaním, skrášľovaním klamstiev od Fica a demagogických nemožností od Blahu, pred veľkoplošným zrkadlom dolaďuje motoriku a uvažuje o zúžení nohavíc.

SkryťVypnúť reklamu

Fico s Kaliňákom a čakateľkou boli na výlete súkromným lietadlom za Výbohom v Dubaji. Cieľom delegácie podľa všetkého bola koordinácia výpovedí a prípadné zriadenie útočiska pred zlým Hamranom a ešte horšími z NAKA. Keď sa nepodarilo odstaviť vyšetrovateľov, tak to skúšali na spolupracovníkov. Nedarí sa, nejde karta. Strach má stále väčšie oči a NAKA sa blíži, preto treba neustále stresovať národ.

Bezdomovec Fico a čakateľka svoj stres odinštalovali. Majú šťastie, že dôležitý exotický výlet vraj zaplatil Kaliňák z peňazí voličov Smeru, lebo Fico ešte nepredal všetok materiál z bytu v Bonaparte. Vzhľadom na to, by nemal na cestu ani vlakom, čo je smutné, za množstvo dobra, ktoré nám ako dlhoročný premiér urobil. Zárubne, dvere, kľučky, vaňu, podlahy, vypínače, zásuvky a iné má kdesi uskladnené. Držím mu palce, aby to čo najskôr predal a vylepšil si chabý rozpočet.

SkryťVypnúť reklamu

Peter Biščo

Peter Biščo

Bloger 
  • Počet článkov:  149
  •  | 
  • Páči sa:  1 755x

Chcem jasno aj keď je šero, k tomu málo humoru a každá krivda ja znesiteľnejšia. Otázkou je, či je krivda nevyhnutná ? Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
SkryťZatvoriť reklamu