Niečo o mne

Tha by sa patrilo na úvod napísať dačo o sebe. Ako skoro každé dieťa som sa narodil v nejakej rodine. Bolo to niekde v košickej nemocniny Luisa Pasteura.Ale dosť bolo o hlúpostiach.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

 Takže ako som už spomenul narodil som sa v rodine. Vtedy pozostávala ešte len z môjho otca a mamy. Neskôr pribudla aj moja sestra. No teraz preskočím tie nudné roky, čo som chodil do škôlky a školy.Keď ma prijali na gymnázium J. A. Komenského v Koššiciach, môj život sa úplne zmenil. Neviem, ale asi prvý krát som sa stretol so slovom "kresťanstvo". Spoznal som plno ľudí, ktorí neboli kresťania len preto,že chodili v nedeľu do kostola. Takže, v tomto období (1998 - 2006) som sa postupne menil, až som sa nakoniec rozhodol stať sa niečím podobným, ako boli tí ľudia(Boh im žehnaj všsetkým) a prijal som Pána Ježiša Krista do svojho života. Momentálne som kalvín jak repa,:), ale navstevujem košickú evanjelickú mládež.Toto tvorí jednu stránku môjho života.
 Čo sa týka tej druhej stránky(existuje aj tretia,štvrtá...),tvorí ju hudba.Niekedy som počúval kadejakú blbosť, čo išla v rádiu(napr. hlúpy pop, hip hop,...), no neskôr, keď som začínal spoznávať aj tú hudobnejšiu stránku hudby, som prešiel na metal. Bratia, sestry, poviem vám, to je hudba. Nikde inde nenájdete takú virtuozitu,melodickosť a symfonickosť,a takú kvalitu hudobníkov( väčšina študovala na konzervatoriách).Kto ešte nepočul metal,prišiel o veľa. No o tom sa ešte budem zmieňovať dakedy neskôr.
 Okrem iného píšem aj texty piesní,sem tam ma napadne aj dajaká melódia.
A ešte som telom i dušou MIGHTY WARRIOR.Taže bacha.Takže toľko na úvod.UUps. zabudol som povedať jak sa vlastne volám. V občianskom mám napísané že: Ladislav Bittó, pohlavie M. Ale tí, čo ma poznáte viete,že som rád keď ma volajú LACI.Toť sjo,nateraz.

P.S.:Prepačte mi ten zvlaštny dialekt,ktorym rozpravam,ja za to nemožem,tak sa hovori u nas v Rákoši.

Ladislav Bittó

Ladislav Bittó

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mighty warrior, ktorý hľadá pravý zmysel života Zoznam autorových rubrík:  O mneKresťanstvo, viera, hodnotyHudbaITNiečo, čo je fakt moje

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu