MISS Universe 2014... Ou

Písmo: A- | A+

Keď konečne prídem po týždni domov, tak si celkom rád pozriem televíziu. No niekedy nastane aj taký moment, že si ju už nechcem pustiť najmenej mesiac. Lebo to čo som videl včera, to bola totálna katastrofa (teda ak sa pozeráme na to ako na slovenský program, tak sa vlastne ani nič hrozného nestalo). MISS Universe 2014.

MISS Universe 2014MISS Universe 2014www.pluska.sk

Začnem najskôr tým, čo mi je najbližžšie a to je móda a oblečenie. Vážne netuším a nechápem (a ani nechcem pochopiť) prečo sem, na Slovensko, kde máme špičkových módnych návrhárov, MISS Universe muselo dotiahnuť nejaký podradný taliansky módny dom La Casa Neviemčo. Jeho gýčové, farebné, kameňmi posiate róby museli pekne znechutiť veľmi veľa divákov pri televíznych obrazovkách. Pýtam sa prečo La Casa Neviemčo, a prečo nie slovenskí dizajnéri?

Ďalej by som rád "pochválil" prenikavú, trblietavú, taktiež gýčovú, ukrajinskú výzbobu a všetky tie LED efekty. Neviem, ale asi týmto spôsobom chcelo Slovensko podporiť ukrajinu a rusko v ich ťažkej politickej situácií apoň tým, že sa inšpirujeme ich vkusom. No lenže ani to im nevyšlo.

Ak by mi chcel ešte niekto povedať, že tie "prekrásne" plavky, boli najdrahšie na svete, tak sa mu asi zasmejem do tváre, tak ako som sa smial pred telezíviou... Tie plavky boli vrcholom nevkusu, nepodarené strihy, zlé farby, vytŕčajúce Push-Up vypchávky. Poniektoré Missky v nich vyzerali ako tranzvestity! Ale hlavne že na nich boli diamanty, ktoré mali dohromady 100 karátov!

Keď sa povie slovo MISS, asi všetci si predstavia krásnu, striebornú korunku s obrovskými, prekrásnymi krištáľmi. No lenže to by sme nemohli byť na MISS Universe. Tak Vám poviem, že krajšiu korunku nájdete v kažom Bijou Brigitte alebo aj v Dráčiku. Tejto korunke som vôbec nepochopil!

Po zhliadnutí tohlo zábavného programu, ba až vtipného, som nevedel či sa mám smiať alebo plakať. Aspoň že Miss č. 7 obsadila apoň pozíciu 1. Vicemiss, lebo bola naozaj veľmi pekná!

Skryť Zatvoriť reklamu