Vrana rozprestrela krídla

V rámci IEEE vznikla nová pracovná skupina s cieľom pripraviť nový štandard, tentokrát pre použitie necilencovaných zariadení na point-multipoint prepojenie v spektre, ktoré je pridelené pre TV Broadcast (54-862 MHz).

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Nič o tom, je to zaujímavé a nech sa im to podarí. Len nerozumiem, prečo musia stále a nasilu generovať nové akronymy a´la WLAN, akoby práve ten bol zárukou úspechu. Tak nám po WPAN, WLAN, WMAN pribudol do rodiny ďalší- WRAN ergo Wireless Regional Access Network ergo 802.22. Ako píše na svojom blogu John Yunker, vo všeobecnosti je označovanie technológie plochou pokrytia značne nedokonalé riešenie:WLAN can easily be powered up to cover several miles and WMAN is not likely to see many deployments over 5 to 10 miles (let alone 30), at least in the unlicensed band.
A ešte sa to aj mýli, dodávam ja. Úbohí novinári a investori.

testovaci spot, povodne publikovany na borog.bloguje.sk

Borog

Borog

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Borogove bol tvor z Aliciných zážitkov v krajine zázrakov.Borogovia bol malý mäsožravec žijúci v Ázii v časoch dinosaurov. Mal veľký mozog a bol rýchly lovec.BoroG aka Boris Gallo je niečo medzitým. :-) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu