Kretén Matovič

Písmo: A- | A+

Už ani neviem, ako začať. Asi pred rokom som si povedal, že nemá význam komentovať túto “novú vládu”. Vždy som bol Dzurindovec a preto aj logicky silný kritik Fica. Terajší vládny ansábel však prekonal to všetko najhoršie…

Po dnešnom šote tzv. verejnoprávnej RTVS s Matovičom a Rezníkom ohladne očkovacej lotérie pretiekla moja trpezlivosť. Kretén Matovič, ktorý túto blbosť vymyslel a stanovil jej pravidlá ju chce teraz porušiť.

Pridal sa samozrejme aj jeho verejnoprávny poskok Rezník, lebo štátny záujem je obrovský. Oni obaja okamžite vycestovali do nejakej riti na východe, lebo nejaká chudina si nezapla TV a nezískala prémiu. No a čo. Aj keď nestihnete let z vlastnej viny, tak nemáte nárok na odškodnenie.

Problém je úplne iný. Do vrcholnej politiky sa dostal zakomplexovaný chudák, ktorý to vlastne ani robiť nechcel. Nebyť jeho dcéry Klárky a zabávača Pročka, tak by nás nikdy neotravoval svojimi komplexami…

Nestačí mu debilovi, že vítal Sputnik, ako Dubček Brežneva v Čiernej nad Tisou. Nestačí mu idiotovi, že zblbol celý národ trnavskými antigénovými testami, ktorými by podľa jeho slov nedal testovať ani psa. Ja dodávam, že ani jeho Mačiaka, ktorý zrejme riadi jeho myšlienkové pochody. Inak si neviem vysvetliť jeho infantilné statusy na FB, hodné pubertiaka učňovky.

Dorazilo ma Matovičove vyjadrenie, že “on robí na ministerstve financií”. Nie, že tam robí… On kretén riadi celú Slovenskú republiku. On, tento debil je zodpovedný za všetky zásadné štátne rozhodnutia. Tento imbecilný jedinec je predsa MINISTER FINANCIÍ !!! Myslím si, že jeho duševným stavom by sa mal už konečne zaoberať Parlament SR. Mal by oficiálne zahájiť preskúmanie kompetencie tohto jedinca. Okrem jeho neznalosti a nezáujmu o zverené ministerstvo by mal Zdravotný výbor Parlamentu SR posúdiť jeho duševný stav, a okamžite navrhnúť jeho odvolanie.

Celá táto vláda “čistoty” je len jedno nekompetentné panoptikum. Je to vláda pouličnej lúzy a zúfalý politický obraz Slovenska. Podobne, ako vládou Orbána a Kaczyńského by sa mala Rada EÚ alebo EK zaoberať aj našou politickou reprezentáciou. Mala by nám začať posielať demarše, ako v prípade Mečiara.

Nie je predsa možné, aby štát, ktorý je plnoprávnym členom EÚ riadili duševne chorí a zakomplexovaní populisti, bývalí mafiáni a sexuálni maniaci. Nie je možné, aby našu krajinu riadil nejaký kocúr Mačiak, Pavlínka, Rebeka, alebo Klárka. Aj keď sme demokracia Karpatského typu, nie je možné, aby primitívna lúza ovládala tento štát. Nezáleží, na tom, či je to “RODINA”, alebo len OBYČAJNÝ KRETÉN…

PS: Pre toto sme NAOZAJ nemrzli na námestiach v roku 1989 !!!

Skryť Zatvoriť reklamu