Sulíkov primitivizmus…

To, čo predvádzajú Sulík a Bitó-Cigániková sa nedá inak nazvať, ako úbohosť najhrubšieho zrna.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

On, ako Minister Hospodárstva a ona, ako poslankyňa parlamentu SR, sa v priamom prenose podkladajú nejakým zbohatlíkom Geissenovcom.

Je to primitivizmus v priamom prenose. Je to to isté, ako keby sa podkladali Mojsejovcom. Je to hanba Slovenska a hanba vládnych a parlamentných štruktúr. Vrcholní predstavitelia nášho štátu sa podkladajú tejto mediálnej lúze s argumentom, že ona zviditeľní Slovensko.

No tak, žiaľ áno. Možno sa sem nahrnie ďalšia lúza, ktorá bude v ich stopách Netflixu po nich bozkávať našu otčinu. Začne na Letisku MR. Štefánika, potom sa presunie večer do bratislavskej reštaurácie COGO, skončí v hradnej vinotéke Pezinku a na druhý deň niekde v B. Štiavnici, odtiaľ pôjde povinne do hotela Lomnica vo V. Vysokých Tatrách a potom na Gerlach.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak je toto agenda “MINISTRA HOSPODÁRSTVA”, tak amen. Toto je vrchol primitivizmu a populizmu. Je to zúfalé a to ešte ani nezačala volebná kampaň. Alebo, že by už áno? Že by už “niekto zaručene vedel”, že budú predčasné voľby a naháňal si preferencie takýmto primitívnym spôsobom? Ak je to tak, tak mi je z toho na grcanie. SAS som už dávno úplne vylúčil ako voliteľnú stranu, pokiaľ jej šéf je Sulík, napriek jej výbornému ekonomickému programu.

Vôbec sa nedivím, že sa Sulík stále šklbe s Matovičom. Obidvaja sú egosedláci, jeden z Trnavy a druhý z Bratislavy. Jediné, čo ich spája je populizmus a obyčajný primitivizmus.

Ladislav Boršoš

Ladislav Boršoš

Bloger 
  • Počet článkov:  140
  •  | 
  • Páči sa:  159x

Som občasný diskutér, designer, manžel a otecA taktiež syn, brat, švagor, strýko a zať. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu