Je späť...

Zajtrajšok bude náročný deň. Deti musia po dvoch mesiacoch zasadnúť do škôl, rodičia si opäť zvykať na balenie desiaty. Jedna televízia sa ale rozhodla, že nám tieto prvé septembrové dni spríjemní naozaj veľkolepo. Kráľ je späť...diky Braňo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Televízie sa snažia na jeseň naozaj o všetko možné ako zaujať diváka. Vracajú sa osvedčené relácie ako Farma, Farmár hľadá ženu, Česko Slovensko má talent, spustili sa nové seriály, nové relácie a po dlhšom čase sa vracajú aj niektoré známe tváre. Adela Banášová nás sprevádza varením, Martin Nikodým sa vracia na obrazovky verejnoprávnej televízie, ale nepochybne najväčší návrat nám pripravila televízia zo Záhorskej Bystrice. Aj keď ide len o návrat na týždeň, ale postava Braňa Mojseja určite priláka divákov pred televízne obrazovky a nenechá ani jedno oko suchým. Braňo nám už predviedol v médiách naozaj veľa, porotcu v reality show, nevydareného speváka, fotky v mierne podguráženom stave a teraz nám ukáže, ako to dokáže v kuchyni s varechou v obľúbenej relácii Bez servítky.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V predošlom období bola na výslní pred televíznymi obrazovkami skôr Braňova prostoreká manželka, či už v relácii Šéfka alebo pri pokuse uspieť v predčasných parlamentných voľbách, teraz prišiel rad opäť na Braňa. Aj keď treba spomenúť, že Norika už varila v konkurenčnej televízii a nedopadlo to veľmi úspešne, nakoľko po svojom kuchárskom čísle odstúpila z ďalšej časti relácie. Verme, že Braňo si bude počínať úspešnejšie a vydrží do konca. Nepochybne sa môžeme tešiť na záplavu múdrych prísloví, rád do života a treba dúfať, že nás poctí aj nejakou tou svojou piesňou samozrejme v doprovode svojej gitarky. A hlavne treba dať pozor na správne dávkovanie alkoholických nápojov, lebo z Pereša na Prednú horu to nie je až tak ďaleko. Myslím, že televízii sa naozaj vydaril pokus o spríjemnenie začiatku školského roka. Ja budem určite o 18:00 sedieť pred televíznou obrazovkou, mňa si týmto veľkolepým návratom získali.

Tomáš Bosák

Tomáš Bosák

Bloger 
  • Počet článkov:  391
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Narodený na východe, ale žijúci ako inak na západe. Vyštudovaný historik, ale pracujúci v štátnej správe. Milujem futbal, ale zmeškal som prvé tréningy. Život plný zvratov. Zoznam autorových rubrík:  ŠportPolitikaHistóriaKultúraNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu