V parlamente naďalej útočia na naše bránice

Musím sa poďakovať bývalému ministrovi zdravotníctva pánovi Rašimu, že mi pri sledovaní večerných správ vyčaril úsmev na tvári. Verím, že zdravotné prehliadky z jeho iniciatívy budú v parlamente naďalej pokračovať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Poslanec Raši z vlastnej iniciatívy poskytol svojim poslaneckým kolegom možnosť odbornej zdravotnej konzultácie na pôde parlamentu. A vybral si naozaj zaujímavú časť tela. Prostatu. Diskriminácia ženskej časti parlamentu, ale snáď to pani poslankyne svojmu kolegovi prepáčia. A možno žiadna diskriminácia, lebo na jazyk sa mi tlačí jeden bonbónik, ktorý vyslovila jnemenovaná stará pani v jednej obci na Slovensku : „samozrejme, aj ja mám tú prostatu". Nevedno, prečo si poslanec Raši vybral práve túto časť tela, ale každopádne mnoho ľudí na Slovensku by svojim zvoleným predstaviteľom v parlamente riadne "pomasírovalo" práve tieto partie, za to, čo tam stvárajú za naše peniaze. Nabudúce si to pýta od pána poslanca vybaviť vyšetrenie hlavy pre svojich kolegov.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Po postupnom nútenom odchode poslancov ako Slota a Mečiar, som sa pri novom zložení parlamentu preľakol, kto nás bude zabávať nasledujúce štyri roky. Náš parlament je ale našťastie nevysychajúcou studňou komikov, nie je to len 150 vážnych pánov. Tento týždeň bol bohatý na zábavu, napriek tomu, že nám hrozí pád eura a mincovňa v Kremnici sa už pripravuje na razenie koruny, uťahujeme si opasky, kde sa dá, dvaja páni poslanci sa ohadzujú v pléne parlamentu rovno pred svojimi kolegami injekčnými striekačkami. Snáď sa ich pán Poliačik nerozhodne doma použiť. A okrem Matovičovho útoku zaujali Obyčajní ľudia tento týždeň aj vskutku netradičným návrhom, aby sa rokovanie parlamentu konalo v rómskej osade v Letanovciach. Návrh neprešiel, škoda. Zrejme sa poslanci obávali, že bavoráky prídu o svoje puklice a oni o svoje hodinky.

Skryť Vypnúť reklamu

 Parlament už toho zažil za necelých 20 rokov republiky naozaj dosť, ale stále sa presviedčam, že v originalite je záruka úspechu a my občania aspoň po tých všetkých zlých správach o zdražovaní máme trocha zábavy. Aj keď naši komici v parlamente sú za ňu platený naozaj bohato a my si ešte za tú zábavu musíme aj zaplatiť.

Tomáš Bosák

Tomáš Bosák

Bloger 
  • Počet článkov:  391
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Narodený na východe, ale žijúci ako inak na západe. Vyštudovaný historik, ale pracujúci v štátnej správe. Milujem futbal, ale zmeškal som prvé tréningy. Život plný zvratov. Zoznam autorových rubrík:  ŠportPolitikaHistóriaKultúraNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu