Pomerajme si mandáty, ale po chlapsky

Že víťaz? Čo je to za mandát s MILIÓN hlasmi. A ešte žena a že dáma. Pche! To nás keď ste volili, iné mandáty sme dostali.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (27)

CHLAPCI - TAK SI PO ME RAJ ME TIE MAN DA TY

Azapád, vyrojili sa komentáre Lubošov Blahov, pridal sa Igor Matovič a budú ďalšie, lebo v každom z nás drieme malý štatistický úrad. Podobne je každý z nás hokejový tréner a zostavu slovákov na MS v zvolíme radi v krčme, tí slobodnejší poťažmo na internete (Who is Ramsey?). Po sobote a sčítaní hlasov vo voľbách hneď komentáre, že:

ČO JE TO ZA MANDÁT S MILIÓN HLASMI, s 25%-tami a ešte ŽENA a že: DÁMA - PCHE?!

Živím sa dátami roky, tak šup ich do tabuľky, pridám komentár, lebo chlapci asi bulharské metre vytiahli.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Mandáty z volieb
Mandáty z volieb (zdroj: Ivan Bošňák)

I. PREDSEDA PARLAMENTU - 2-hý najmocnejší chlap krajiny velí 150 poslancom, vystupuje v DUME, ohrozuje koalíciu, nikoho nepočúva (len doma, kde má vlastný Istanbul) a keď sa pozrie na počet hlasov z posledných volieb, tak naráta rovných 225 tisíc a nejaké drobné. To je asi 5% (slovom: päťpercent) ľudí s volebným preukazom. Každý 20-ty v rade nabral odvahu a do obálky vložil SNS volebný lístok. Že 1 z triedy. To je všetko. A aký PÁNKO je z neho. Tlačovky, vence, výložky, aj kniha mu vyšla. Mandát: 225,000 hlasov.

II. PREDSEDA VLÁDY - 3-tí najmocnejší muž krajiny velí celej vláde, ovplyvňuje moje, tvoje a našich detí osudy a v dobrých časoch roku meru-ôsmeho v 2016 sa dorátal 738 tisíc hlasov. 3,6 milióna lístkov SMERU sa zbytočne vytlačilo, lebo zostali neprebraté alebo šmarené do krabice. Ale nie v obálke a nie do urny. Do tej vedľa. Mandát: skoro 3/4-te milióna hlasov. Potlesk, pravda, 3 krát toľko hlasov ako kapitán.

SkryťVypnúť reklamu

Tak títo dvaja v páre (kombinácia lotra a šaša - doplňte si role k menám podľa vôle) získali spolu rovných MENEJ ako MILIÓN hlasov a od 2016-teho nevidno väčších samcov rozdrapovať sa v rádiu, televízore, na tlačovkách, kastovať a rady dávať a rozprávať, že "MÁME MANDÁT". Ten s vyššou hodnosťou vie aj zažartovať, že len človek človeku vie tak mandát dať, ako človek človeku. V tú dôležitú noc zobrali do rúk kalkulačky a aby sa dostali nad milión hlasov a terorizovali celú krajinu 4 roky, tak pribrali parťáka z MOSTOHÍDU. Dostali sa na miliónsto29tisíc hlasov. Vyskladali menej ako Kiska proti Hranolovi v 2014-tom, ale spoločne vystúpili pred novinárov so silným MANDÁTOM. A že idú vládnuť.

SkryťVypnúť reklamu

III. Aby sme nezabudli, Béla Bugár zadrel rovných 166 tisích hlasov. To je menej ako Čaputová v I. kole v Bratislavskom kraji. Potlesk a hobla! Kesenem sipem!

Nóóó. V slobodných voľbách, keď si ľudia fakt mohli voliť KOHO chceli, TOHO dali a TEŠILI sa všetci z výsledku, tak v tých voľbách títo 3-ja chlapci získali M A N D Á T na vedenie krajiny, dôchodkové veky, Istanbuly-protokoly, dane-pásma, DPH-čky, HDP-čky, SMSky, telefonáty do Kalábrie, odobraté pasy, prevezené vietnamce, zvolení prokurátori a nezvolení sudcovia, ne/odvolaní šéfovia polície, veľvyslanci a šéfovia katastrov, EUROfondy, Bonuly, Vadali, Veyrony, Jasaňe a T/Roškové, Gašpare a Šumichrasty, porúbané lesy a zastavené Višňové a D4R7, horiace vlaky a zatopené podchody.

SkryťVypnúť reklamu

+2ja mladí v truhle, guľka do hlavy a 2krát do srdca. MANDÁT NA VŠETKO. BON a PARTE.

Rozpútané peklo. Tak si to ZRE KA PI TU LUJ ME:

SILNÝ MAN DÁT: 1,132,000 hlasov alebo 25%. A 4 roky krajina v čiernom, ľudia na námestiach, Za slušné Slovensko na titulkách novín po celom svete. A zrazu prekvapko z Pezinka. Misis Noubady. Maroš na volebnej dovolenke. 

SLABÝ MANDÁT: 1,056,000 HLASOV alebo 24%. A 5 rokov katastrofa, džendžer a liberáli opití mocou. Pomýlený Bezák a rozdelení Mikloškovia. Čaputová -KTOTOJE? Odstúpený Mistrík - podvod. Bisťu Bohu, ťažké hriechy.

Tak chlapci Bugárovi, Dankovi a Fico-Pellegriniovi: 

  • Vaše ksichty nedostali ani toľko krúžkov, koľko Vaše strany hlasov, ste v MÍ NU SE

  • Vás Alfa Samčisko Robo dostal najviac pri výprasku v II. kole v 2014-tom: 893,000 hlasov. To dostala Zuzana teraz v I. kole, keď mala zoradených 15 súperov s total rozpočtom 5x toľko ako ONA a s časom v TV 10x toľko ako o-na-sa-ma.

  • Kúpte si kalkulačku, dajte si www.volby.sk a v MS-exceli si spravte graf. Výjde Vám to, čo mne vyššie.

A P O H O V. Čísla nepustia, ani cez deň, ani v noci. 2x a dosť.

Snívajte o MILIÓNE voličov. Lebo to dal v tomto tisícročí zatiaľ iba IVAN poľovník (a hneď 2x), ANDREJ niedankoale KISKA, SMER v 2012 (čo je výnimka potvrdzujúca pravidlo) a potom Zuzana Čaputová.

Keď si najbližšie budete "merať", tak sa pozerajte do zrkadla a nie dole. Keď si najbližšie trúfnete hovoriť o mandáte, (Vy alebo hlásne trúby), tak len tí, ktorí majú ten MELÓN "za sebou". Bugár Béla a Kpt. Danko Andrej: POHOV, ste do počtu. Máte SPOLU hlasov trošku viac ako HA RA BIN. RO ZU MIE TE?
A Robo, ty máš 20%, ak som dobre čítal v poslednom prieskume a to vyzerá na OD CH OD.

Vivat Peter Pellegrini-3ka z volebného lístka 2016. Dik, že si, choď si svoje a neobzeraj sa dozadu.

Rád spomeniem asi 300,000 potencionálnych voličov v zahraničí (včítane mojej dcéry). Pridám k nim asi 100,000 robotníkov z Oravy, Kysúc, Gemera, Hontu, Liptova a ďalších honov, ktorí makali v tú sobotu na stavbách od Mlynských Nív až po Menčester. A musím dodať aj naše mamy a ženy - asi 25,000, ktoré v Rakúsku dôchodcom dávali v sobotu 3x denne pilulky. A plienku. Nuž nikto im urnu na hlas nedoniesol MIMO domov a tak nehlasovali. Tak ako mnohokrát.

Lebo takto: 25,000 Euro sa dá dnes poslať bankingom z účtu hocikam, ALE poslať internetom hlas čaputovej alebo zlepencu? Internet je pánske huncúcstvo, kam by sme sa dostali! Takú technológiu Cukerberg ešte nedal, to NEJ DE. Preto len domáci môžu voliť. A dobre, že to tak je: Svoje si nedáme a cudzie nechceme. A basta, azapád. Slovenskóóó, ciky, caky, ciky CAK.

TAK KTO NÁM TO TU DNES VLÁDNE? S AKÝM MANDÁTOM? Dovidenia v júni na inaugurácii Zuzany, priatelia.

Ivan Bošňák

Ivan Bošňák

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  4x

Nevzdávam sa. Som všímavý občan, racionálny človek. Presadzujem riešenia vychádzajúce z používania "sedliackeho rozumu" a logiky. Neznášam nespravodlivosť a pretvárku, ľahostajnosť a nevšímavosť. Nemlčím, viem sa ozvať. Rád pomenúvam veci a javy skutočným menom.Trochu idealista, veriaci, že svet vieme zmeniť. Učme sa z príkladov, kde veci fungujú. Donesme to "dobré" domov, nech je radosť na to pozerať. Aj Slovensko vieme opraviť, je to náš svet.Žiadne také, že odídeme, lebo sa tu nedá žiť! Žiadne také, že dcéra: zostaň vonku, nevracaj sa. Nech idú do paže tí, čo nám tu vadia. Všetci. Je ich menej ako tých, čo rozmýšľajú, že sa ne/vrátia. Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú... Zoznam autorových rubrík:  POLITIKAŠPORTNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu