Chcete letieť na dovolenku lacnejšie? Ako na to?

Autom? Lietadlom? Či Vlakom? Určite úspornejší variant ako mať síce všetko vybavené cez cestovnú kanceláriu, ale to si viete aj vy sami vybaviť a dokonca často, ešte z domova. Možno časovo náročnejšie, ale každý je sám sebe PÁNOM!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V dnešnej dobe nájdete lacné letenky na rôzne ročné obdobia, do rôznych krajín (Európa, Ázia, Amerika) napríklad aj na facebookovej skupine Cestujeme Svetom Lacno. Táto skupina sa venuje nielen letenkám, ale ubytovaniu a veľmi radi Vám kedykoľvek poradíme. Cestovanie na VLASTNÚ PASŤ nebolo niky JEDNODUCHŠIE!

Ak chcete ušetriť na letenke v Európe je potrebné vyberať dovolenku PRED alebo PO školských, letných prázdninách, čiže jún a september. Ak vyhľadávate teplo, v Ázií je najlepšou voľbou mesiac pred či po "horúčavách", ale treab si dávať pozor aj na dažďové obdobie.
Už dnes viete nájsť ceny leteniek do Európy od 10  napríklad do Talianska, Grécka, Španielska. Treba však dávať pozor, že vždy ide o nízkonákladové letecké spoločnosti (Ryanair, WIZZair a iné) a tie ponúkajú v cene iba malú príručnú batožinu. Ak si chcete pribaliť zopár vecí, aj väčšiu do 10kg, čo Vám na letnú dovolenku určite stačí tak je potrebné si priplatiť "Priority & 2 Cabin Bags", ktorá sa pohybujeod 6  do 12 €.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnes nájsť letenky s odletom koncom mája, alebo aj júna na Malorku alebo Ibizu za 30 € + Priority za 12 €až 18 €. Každý kto navštívili prímorské destinácie tak vie, že už v júni to tam "žije", počasie je veľmi príjemné a kúpanie v mori je samozrejmosťou. Popri letenkách je potrebné vyriešiť ubytovanie napríklad na najväčšom ubytovacom portáli - BOOKING.COM. Jednoducho povedané - vyberiete si krajinu, mesto, stravovanie a cenu podľa Vášho bungetu a môžete letieť.

Ak máte akékoľvek otázky na akúkoľvek destináciu, krajinu, mesto, neváhajte ma kontaktovať cez messenger a ja Vám veľmi rád odpoviem, poradím.

Branislav Škorec

Branislav Škorec

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Cestujeme Svetom Lacno. Informujeme o lacných letenkách, ubytovaní, dovolenkách po celom svete, ale informujeme aj rôznych akciách, letoviskách, letiskách či mestách s užitočnými radami pre všetkých. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu