Súdruh predseda, je čas dodržať slovo a odstúpiť!

V Smere vždy bojovali proti korupcii, rozkrádaniu štátu a rodinkárstvu.

Súdruh predseda, je čas dodržať slovo a odstúpiť!
Prvý Slovák, ktorý vďaka vláde Roberta Fica už nakupuje lacné rožky a užíva si špičkové nemocnice i diaľnice.. (Zdroj: Zomri/Memoviny)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (30)

Nie je to tak dávno, čo prišiel súdruh predseda s priam bombastickým odhalením. Celá rodina Šimečkovcov totiž "roky okráda štát "

Minister obrany prišiel neskôr s tézou, že predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka, "je v politike len kvôli tomu, aby celá jeho rodina cucala peniaze zo štátu," pričom organizovanie protestov má slúžiť "šimečkovcom len na to, aby mohli štát okrádať aj naďalej."

Nebudem sa zaoberať všetkým, čo odznelo na spomínanej tlačovke, lebo "fakty" z nej sú na úrovni toho, "ako Kusá uzatvorila zmluvu so svojím otcom." A tak teda spolu "rozkrádali naše peniaze."

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

O tom, ako to bolo v skutočnosti, si môže čitateľ prečítať napríklad tu: https://www.aktuality.sk/clanok/wwjZCVU/podpisala-alexandra-kusa-zmluvy-so-svojim-otcom-ako-sa-vyznat-v-konflikte-okolo-rekonstrukcie-sng/

Vráťme sa ale k súdruhovi predsedovi. Ten uviedol i to, čo mu sa venovať chcem.

Robert Fico verejnosti sľúbil, že "ak by niekto vytiahol podobné informácie na neho, nik by ho odvolávať nemusel, ale na svoju funkciu by rezignoval."

A na svoju šancu, nemusel súdruh ani dlho čakať...Poslankyňa Martina Holečková z KDH totiž priniesla oveľa závažnejšie informácie, ktoré sa nezdajú byť znôškov lží a propagandy(ako to spravil Fico v prípade šimečkovcov.) a ktoré sa týkajú súdruha predsedu.

SkryťVypnúť reklamu

Viac tu: https://domov.sme.sk/c/23378026/firma-ktorej-konatelom-je-ficov-syn-dostala-od-statu-desiatky-tisic-upozornuje-kdh.html

Tak teda čakám. Na ďaľšiu bomastickú tlačovku smeráckej agentúry o Agentúre Smer. A iných huncútstvach.

A na to, ako pán premiér, slušný chlap, ktorý roky rokúce pozdvihuje Slovensko najmä bojom proti rodinkárstvu, kamarátkšeftom a korupcii, vyhlási, že Holečková klame( a predloží dôkazy, ktoré to dokážu,) alebo teda, že rezignuje na post premiéra.

SkryťVypnúť reklamu

(Viem, to skôr v roku 2024 už konečne uvidíme tú diaľnicu, čo súdruh sľúbil postaviť do roku 2010. A spolu s ňou lacnē rožky, svetový mier a ďaľšie kúzelnícke vystúpenia.)

SkryťVypnúť reklamu

Som si vedomá aj toho, že o "všetky tieto zázraky" budeme rezignáciou pána predsedu, ochudobnení a Slovensko tak príde oveľa .

No aj tak si myslím, že by sme mali dať "nášmu vodcovi" šancu.

Šancu, aby sa zachoval tak, ako od človeka, "ktorý si hlboko ctí demokraciu a pravdu, cyrilometodský odkaz a naše tradičné hodnoty," očakávame. Šancu dodržať svoje slovo (lebo to vraj robí chlapa) a rezignovať.

Veď v tom Smere vždy bojovali proti korupcii, rozkrádaniu štátu a rodinkárstvu. Musí to vyjsť...

Zdroje: Sme, Aktuality, Instagram M.Holečková

Anna Brawne

Anna Brawne

Prémiový bloger
  • Počet článkov:  103
  •  | 
  • Páči sa:  23 527x

Človek, matka LGBT+ dieťaťa, žena, ktorá napriek všetkému, čo sa deje nielen v našej spoločnosti, ešte stále verí v dobro a ľudskosť. Na svojej ceste životom hľadám odpovede a to sa zrejme pretaví i do mojich blogov. Vitajte v mojom svete, kde platí: "Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne." (Václav Havel) Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Věra Tepličková

Věra Tepličková

1,066 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
INESS

INESS

106 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

91 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

310 článkov
reklama
SkryťZatvoriť reklamu