Macron - ten nesprávny víťaz

Vo Francúzsku zvíťazil ten nesprávny. Podporovateľom správnej strany ostali len oči a internet pre plač.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)
Obrázok blogu
(zdroj: Reuters)

Stačili dva dni od prezidentských volieb vo Francúzsku a internetoví analytici všetkého a všetkých na Slovensku už majú jasno. Vyhral ten nesprávny kandidát. Dokonca vyhral neprávom a podvodom. Ako to, že podvodom? Existujú na to nespočetné dôkazy, spomedzi ktorých vynikajú nasledujúce:

1. Vyhral drvivým rozdielom. Čo je pri nesporných kvalitách Marine Le Pen naozaj prekvapujúce.

2. Nie je možné, aby nejaký kandidát vyhral tak vysoko, pretože všetky voľby majú dopadnúť vždy len tesným víťazstvom. To je predsa základný kameň demokracie. To vieme všetci.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

3. Vyhral pomerom 66,06%. Satanistické elity sa spojili a dali nám to vedieť takýmto symbolom.

4. Existuje video extrémne sporného pôvodu a obsahu, na ktorom vidno, že niektorí obyvatelia Francúzska mali obdŕžať obálky s hlasovacími lístkami len za Macrona. Chudáci, ktorí potom chceli hlasovať za Marine Le Pen museli odovzdať lístok za Macrona alebo ostať doma, hoci vo volebných miestnostiach dostanete oba lístky, čo si následne komisia skontroluje.

5. Odporcovia Macrona tušili, že voľby budú zmanipulované. No comment.

6. Víťazstvo Macrona bolo ohlásené už podvečer. Veru všetci účastníci tohto obrovského komplotu nevydržali a prezradili sa zopár hodín skôr ako mali. To, že priebežný stav ukazoval, že šanca, že Marine Le Pen zvíťazí bola zhruba taká, aká je šanca našich hokejistov na zisk zlatej medaily na tohtoročných MS, to už nikomu nevadí.

SkryťVypnúť reklamu

Ak aj napriek týmto fundovaným argumentom predsa len Macrona ako prezidenta uznáme (keďže jeho post je plne závislý od toho, či ho Fero, Maťo a Vendula z bratského štátu odobríme), tak treba nevyhnutne povedať aj to B. Macron bude najhorším prezidentom v celej existencii Francúzska už od prvopočiatkov franskej ríše. Prečo? Našťastie aj toto tvrdenie je možné podporiť celým radom dôvodov:

1. Za manželku má staršiu ženu. Teda bude nesamostatný a bude cez neho vládnuť tisícročná čarodejnica, ktorá je asi Sorosova sestra. Vieme, že každý, kto má staršieho partnera, je ovládaný a neschopný. Dvakrát rozvedená Le Pen je vzorom. (Teda akože toto na nej asi nikomu nevadí, ale pozrieť sa na doublethink v praxi je vždy milé.)

SkryťVypnúť reklamu

2. Zmení Francúzsko na moslimský kalifát, kde zhromaždí všetkých hrdlorezov z celej Európy a Afriky a blízkeho východu a ... Slováci by sa mali vlastne radovať, nakoľko tie desaťtisíce radikálov, ktorí nám dennodenne dekapitujú deti a znásilňujú ženy odídu do iného štátu.

3. Ale vážne. Povedal, že si musíme na terorizmus zvyknúť. A to je naozaj závažné tvrdenie.

4. Povedal to Sadiq Khan, starosta Londýna. Chcel tým povedať, že boj proti terorizmu sa vyhráva len veľmi ťažko. Možno len tým, že mu odníme jeho najsilnejšiu zbraň, ktorou je strach. Ale Macron aj tak za to môže a chce si ich všetkých zobrať domov!

SkryťVypnúť reklamu

5. Chce udržať stabilnú Európu a dokonca prezentuje fakty. Veru, čeliť skutočnosti je ťažšie ako sa čľapkať v bahne sebaklamu. A to, že by niekto chcel udržať mierový projekt a dokonca mu možno dať progresívnejšie smerovanie k lepšej podobe. To snáď už ani nie!

Nakoniec by som chcel už povedať iba dve veci:

Macron pôsobí ako seriózny človek, ktorý nestavia na prázdnych emóciách a má plán. Uvidíme ako sa mu ho podarí naplniť.

A že vyhral nad Marine Le Pen? Tú by bolo porazilo aj vrece zemiakov. (Ďakujem tvorcom tejto frázy.)

Juraj Brenišin

Juraj Brenišin

Bloger 
  • Počet článkov:  35
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Sem tam mám (možno mylný) pocit, že mám, čo povedať. Zoznam autorových rubrík:  Pondelok, ja nevstávam.Cyklus o osudochKoberecSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu