Epigram zosnulého

Michal Bukovecký, narodený 27. októbra roku pána 1986.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

 Zomrelminulú noc na komplikácie pri hľadaní pravého „šťastia“! Na to aby ho našielmusel súhlasiť so smrťou...

Michal bol docela zvláštny typ človeka. Mal 21 aukrýval v sebeniečo, čomu nevenoval až takú pozornosť akoby asi mal...No v týchtoposledných dňoch jeho života to objavil. Bola to „sebaľútosť“. Tá jehozvláštnapovaha mu bránila si niečo také pripustiť. Cítil sa ako ten najlepšísvojhodruhu. Vedel, že so „šťastím“ po jeho boku si môže dovoliť takmervšetko. Vedelže s „nim“ je neporaziteľný.

 No tentopocit sa skončil minulú noc, keď bol pochovaný spolu s Michalom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ale aj pritejto čakanej či nečakanej porážke si náš nebohý Michal uvedomil o čomvlastne život skutočne je. Je o večnom hľadaní niečoho, čo možnov skutočnosti ani neexistuje. No pri pocite, že ho človek nájde jeneskutočne krásne ho sledovať. Michal svoje „šťastie“ našiel a musel Hoopustiť.

Michalstále bude veriť, že osud každého človeka je určitým spôsobom spojený.

Všetcimusíme mať svoju malú vieru pri hľadaní svojho veľkého „Šťastia“. A ažvtedy si môže každý z nás povedať, že dovŕšil to, čo si zaumienil.


Týmto sas veľkou pravdepodobnosťou končí ďalšia kapitola života nášho nebohéhopriateľa Michala. Želáme mu v jeho ďalšom živote veľa sily pri hľadanítoho svojho pravého „Šťastia“.

Michal Bukovecký

Michal Bukovecký

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Animátor...venujem sa mladým, pomáham im pochopiť a lepšie spoznať ich vieru... Zoznam autorových rubrík:  PriateliaO BohuNa uvažovanieLáskaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu