Danko mohol ruinovať štátne rozpočty viac ako Hlas SD trinástymi dôchodkami.

A to nespomínam nezmyselné zadlžovanie, ktoré v predvolebných debatách nebolo pre neho žiadny problém.

Danko mohol ruinovať štátne rozpočty viac ako Hlas SD trinástymi dôchodkami.
(Zdroj: Ivan Čáni)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Pretože  jeden z jeho predvolebných sľubov znel:

„Nepôjdeme do vlády, keď nezdvihneme dôchodky aspoň o 100 eur.“ 

Chápem, že aj keď to myslel určite „veľmi úprimne“, tak musel ustúpiť Pellegriniovcom, ktorí dokázali vo voľbách oblbnúť viac naivných spoluobčanov ako on reznutý Huliakovcami a Tarabovcami a ktorí mali tiež podmienku, že „nepôjdu do vlády ak nebudú môcť presadiť trináste dôchodky“.

Chápem, že aj keď zvýšenie dôchodkov minimálne o 100 eur nepresadil, tak aj tak je vo vládnej koalícii, ktorá žiaľ aj práve vďaka jeho „oddanosti“ tomuto národu vznikla.

Chápem, že je Danko „veľký charakter“, čo preukázal napr. aj obrovskou a hlavne „úprimnou ľútosťou“ nad tým, že nemohol po zrážke so semaforom fúkať okamžite ako každý iný normálny vodič, ale až po neuveriteľných 15-tich hodinách ako taký nejaký bohorovný a naviac ožratý papaláš.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Chápem, že je „veľký charakter“, veď nezaváhal hneď pri prvej obrovskej skúške ich súdržnosti a to pri schvaľovaní hanebných noviel novely Trestného zákona.

Chápem, že je „veľký charakter“, keď vydržal takmer rok poľovať na post predsedu parlamentu, aby ho nakoniec v národno-štátnom záujme a zachovania koalície prenechal Rašimu.

Chápem, že v záujme podržania koalície, sa dokázal aj keď nechtiac vzdať svojej vlajkovej lode športovo – cestovného ministerstva v prospech zradcu Huliaka, ktorého práve on podvodom dotiahol do parlamentu.

Chápem, že je skutočne „veľký charakter“, keď v čase ruského besnenia na Ukrajine dokázal ísť zisťovať spoločne s niekoľkými ďalšími „národovcami a vlastencami“ cenu masla a dostatok toaletného papiera priamo do moskovských obchodov.

SkryťVypnúť reklamu

Chápem, že je „veľký charakter“, pretože dokázal od budúceho roka zrušiť transakčnú daň pre živnostníkov, s ktorou vlastne ako on sám hovorí nikdy nesúhlasil, ale aj tak ju spoločne s Ficom a Šutaj Eštokom pred rokom poslušne presadil.

Chápem, že je Danko „obrovský charakter“, keď dokázal sám cynicky priznať, že jeho skutočnou hybnou silou nie je národovectvo, ale ťah po moci. A keď je k nej najprístupnejšou cestou práve národovectvo, tak to jednoducho využíva.

SkryťVypnúť reklamu

Chápem, že je „veľký charakter“, keď dokázal v minulosti povedať, že korupčné kauzy ho netrápia, pretože jeho voliči aj tak nečítajú články v médiách, ako je Denník N.

SkryťVypnúť reklamu

Chápem, ako Danko v mnohých postojoch nechápe Fica a zároveň chápe, že musí podržať práve jeho koalíciu, ktorá vznikla vlastne len vďaka nemu.

Chápem, že je Danko v skutočnosti iba Ficovým užitočným idiotom. Veď čo by neurobil pre národ a hlavne pre moc a prachy, keď je to pre neho s najväčšou pravdepodobnosťou našťastie pre túto spoločnosť poslednýkrát.

Jediné čo nechápem je, že na Slovensku je stále také obrovské množstvo tak ľahko manipulatívnych spoluobčanov, ktorí napriek všetkým skutočnostiam, dokážu ešte stále naivne veriť a voliť takýchto bezcharakterných chrapúňov, ktorí sa len vďaka nim môžu rozdrapovať tak, ako sa rozdrapujú. Smutné.

Použité zdroje:

https://spravy.stvr.sk/2023/09/a-danko-ak-mi-narod-da-doveru-budem-zanho-bojovat-ako-orban-za-madarov-rozhovor/

https://dennikn.sk/3588625/danko-to-uz-nehra-na-slusnost-a-odbornost-zaujima-ho-rusofilny-nahnevany-volic-so-sklonmi-ku-konspiraciam/

Ivan Čáni

Ivan Čáni

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  249
  •  | 
  • Páči sa:  40 264x

V súčasnosti som už dôchodca. Mojou najväčšou celoživotnou záľubou boli, sú a naďalej budú lietadlá a lietanie. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSúkromnáPolitikaCestovanieSpoločnosť

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

91 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Marian Nanias

Marian Nanias

299 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu