Neuveriteľné: Pellegrini sa vzdal – odstupuje z druhého kola prezidentských volieb!

Koaliční voliči sú v šoku. Budú musieť voliť Korčoka.

Neuveriteľné: Pellegrini sa vzdal – odstupuje z druhého kola prezidentských volieb!
(Zdroj: Ivan Čáni ml.)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Peter Pellegrini včera v neskorých večerných hodinách šokoval celú slovenskú verejnosť a hlavne svojich priaznivcov a voličov.

Prostredníctvom hovorkyne strany Hlas SD Patrície Medveď Macíkovej oznámil, že odstupuje z druhého kola prezidentských volieb. Rozhodol sa tak po dôkladnom a zodpovednom osobnom rozhodnutí, ktoré mu odobrilo aj celé predsedníctvo strany, generálny manažér Matúš Šutaj Eštok a jednoznačný súhlas dal aj predseda materskej strany Robert Fico.

Za prvý z dvoch hlavných dôvodov svojho odstúpenia uviedol presadzovanie koaličnej politiky na všetky štyri svetové strany. Pretože smerom na východ je to už celkom dobre rozbehnuté, tak na vyváženie politiky západným smerom bude prejavom dobrej vôle Slovenska voči Európskej únii a NATO ak sa prezidentom SR  stane americký agent Ivan Korčok. Bude tým zároveň zabezpečená kontinuita po skončení mandátu súčasnej prezidentky a americkej agentky Zuzany Čaputovej.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Druhým dôvodom je jeho sľub svojim voličom, že chce byť aj naďalej vo výkonnej funkcii aby mohol aktívne pomáhať všetkým občanom a že na reprezentatívnu funkciu má ešte čas. Za prezidenta Slovenskej republiky bude kandidovať až vtedy, keď bude na Slovensku pri moci prozápadná demokratická vláda, aby on z pozície prezidenta republiky mohol politiku opätovne vyvažovať smerom na východ.

Záverom tejto tlačovej správy Patrícia Medveď Macíková oznámila, že v záujme stopercentnej istoty, aby bol za prezidenta zvolený Ivan Korčok, tak Peter Pellegrini, Robert Fico a Andrej Danko ako predsedovia koaličných strán vyzývajú svojich voličov, aby svoj hlas v druhom kole dali Ivanovi Korčokovi. Ak by mu to z nejakých dôvodov nechceli dať, tak nech radšej nejdú ani voliť.

SkryťVypnúť reklamu

Pretože Peter Pellegrini odstupuje, tak súperom Ivana Korčoka v druhom kole bude v zmysle Ústavy SR ďalší v poradí z prvého kola, ktorým je bývalý víťaz prezidentských volieb Štefan Harabin.

Dúfam, že Vám toto včerajšie nečakané a šokujúce vyhlásenie urobilo minimálne takú radosť ako mne.

Pretože je dnes Veľkonočný pondelok, tak Vám všetkým prajem príjemné prežitie tohto krásneho jarného dňa, znásobené naviac aj touto úžasnou správou.

A okrem toho, že je dnes skutočný Veľkonočný pondelok, tak je dnes výnimočne aj skutočný PRVÝ APRÍL. Ak sa mi teda niekoho z Vás podarilo touto TOP správou nachytať, tak sa Vám úprimne ospravedlňujem.

SkryťVypnúť reklamu

Ale musíte uznať, nebola by to pre Slovensko a hlavne pre nás občanov konečne dobrá správa? Určite bola. Preto sa o ňu budeme musieť pobiť už túto sobotu našou aktívnou účasťou v druhom – ROZHODUJÚCOM kole prezidentských volieb. Lebo súper sa určite nevzdá.

Ivan Čáni

Ivan Čáni

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  245
  •  | 
  • Páči sa:  39 334x

V súčasnosti som už dôchodca. Mojou najväčšou celoživotnou záľubou boli, sú a naďalej budú lietadlá a lietanie. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSúkromnáPolitikaCestovanieSpoločnosť

Prémioví blogeri

Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Yevhen Hessen

Yevhen Hessen

36 článkov
Věra Tepličková

Věra Tepličková

1,135 článkov
Jana Čavojská

Jana Čavojská

6 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu