Vysmiata dovolenka

Minulý týždeň som si konečne užila svoju vytúženú dovolenku. Rozhodla som sa ju stráviť u svojej najlepšej prartnerky na nezáväznú zábavu plnú smiechu a nových neočakávaných, ale pri tom príjemných, zážitkov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Prežila som krásnych päť dní. Po privítaní som bola obdarovaná bryndzovými haluškami, po ktorých sa idem priam utĺcť.Dotyčná ma pozná veľmi dobre, a tak vedela, že ma nimi dostane. Pozná moje slabé i silné stránky, vie čo mám rada a čo z duše nenávidím.

Silvika (ja jej hovorím Sisa) je všestraný človek, ktorý popri svojich dvoch vždy neposedných a hyperaktívnych detí, stíha i dvadsať ďaľších činností.Nehovoriac o tom, že neskutočne, neuveriteľne a chutne varí.

Doposial nikto nikdy neodolal jej domácej knedle, jemne pikantnej číne a veľa iným chutným jedlám, ktoré vie i nádherne naservírovať. Dokonca som si mnoho jej výtvorov aj nafotila, aby som mohla doma kopírovať tú krásu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Okrem toho, že má zlaté ručičky v kuchyni, má i zlaté srdiečko. Ešte nikdy sa mi pri Sise nestalo, aby mi neporadila s nejakým problémom, s ktorým za ňou prídem. Páči sa mi jej úprimnosť a vlastné názory. Ak mám smutnú náladu, tak mi krásne vyčarí úsmev na tvári. Neviem ako to robí, ale som jej za to nekonečne vďačná. Tento týždeň nebol výnimkou.

Nie jeden krát sme sa vybrali medzi ľudí a zabávali sme sa. Tancovali, spievali. Smiali sa na veciach, ktoré iní nechápali. Jednoducho mi je s ňou krásne a pri nej zabúdam na všetky problémy, ktoré prináša bežný život.

Moje najoblúbenejšie spoločne strávané chvíle sú pri vychutnávaní si čokolády. I keď by som ju nemala, ale za tú srandu to vážne stojí. Vždy sa pri nej dostane do "tranzu". Viacero ľudí nám povedalo, že sme ako nahúlené. Nevadí nám to. My sme šťastné a to je hlavné.

SkryťVypnúť reklamu

Dokonca sa nám stáva, že nás považujú za sestry. Ani jedna nechápeme dodnes prečo.Mne osobne sa to páči, mať staršiu sestru.

Mám pocit, že s ňou je všetko tak jednoduché a krásne.

Ďakujem! Za to že si a že sme sa našli. Mám ťa hrozne rada. To sa už nikdy nezmení.

Martina Čavojská

Martina Čavojská

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Jednoduché dievča, ktoré stále spoznáva svet :0) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu