Poludnie, stred pracovnej doby.

Desiata v zložení Capučíno a Siesta dávno za mnou. Obed - palmovka (pre nezainteresovaných je to moja žemľovka, pod pojmom moja chápeme moj vlastný sposob prípravy tohto sladkého jedla vyvinutý minulé leto, pretože fakt netuším ako sa to má naozaj robiť. Hlavne, že to Dilimu chutí a sme najedení.)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Áno, som v práci ale nepracujem. Teda nie tak ako by som ja čakala. Totiž nemám čo robiť. Došli faktúry, papiere na triedenie i tie na zakladnaie a mňa premohol pocit nadbytočnosti.

Čo ak ma vyhodia?

Čo ak šéf príde nato, že ma vlastne nepotrebujú?

Ak sa tak stane spustí sa lavína udalostí. Momentálne som "pozitívne" mysliaci človek, ktorý rozmýšla nad tými najhrozostrašnejšími variantami, ako to už v mojom prípade býva zvykom.

 ZLOM!

Može sa úplne včetko do..., proste nepodariť, ale aj tak to má svoj zmysel! Ďakujem, bráško Zolo! Nie si tu ale vlastne si so mnou. Viem, musím si naše rozhovory, úvahy občas prehrať v hlave. Priznávam patrilo by sa aj častejšie aby som sa nedostala do "mojich" stavou, bez ktorých by som to už síce asi nebola úplne ja. Ale také malé obmedzenie... ;)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Všetko čo sa deje sa diať má! Mám teraz sedieť v práci a písať tieto slová na roztrhanú obálku (chránim predsa naše stromy). Som v prekrásnom meste plnom príjemých zákutí, na ktoré občas ponadávam. Veď nemožem lietať stále iba v oblakoch ;)

Poznámka autorky pre autorku: úsmev, slnko, ľudkovia, písmenká!

Radoslava Cibuľová

Radoslava Cibuľová

Bloger 
  • Počet článkov:  46
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu