Google Analytics - dočkám(e) sa niekedy?

Je to už dávnejšie čo Google predstavil novú službu Google Analytics, ktorá mala vyhotovovať komplexné štatistiky k vašim web stránkam. Keďže záujem bol obrovský, registrácia nových uživateľov bola zastavená s informáciou, že sa môžu zaradiť na listinu čakateľov. Prednedávnom sme sa mohli dozvedieť, že sa začali rozosielať pozvánky tým, čo majú aktívnu službu Google AdWords. Čo však my, tí obyčajní...?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)
Jeden z grafov v Google Analytics.
Jeden z grafov v Google Analytics. (zdroj: Google)

O Google Analytics som sa ja osobne dozvedel bohužiaľ, až deň potom, čo sa zastavila registrácia nových užívateľov. Musím sa priznať, že som sa na internete pokúšal nájsť niekoho, kto by mi bol ochotný prenechať svoj účet (za predpokladu, že si ich vytvoril viacero), avšak ako som tušil už na začiatku, moja snaha bola zbytočná. :-(

Na stránke projektu sa nachádzajú základné informácie a tiež screenshoty z vyhodnocovacieho prostredia, na ktoré sa však môžem pozerať iba ako na neprimerane drahé produkty v katalógu elektronickej predajne:

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok bloguObrázok bloguTo by boli nejaké tie obrázky, nakoľko sa hovorí, že lepšie raz vidieť ako stokrát počuť (resp. čítať :-)). Netvrdím, že bez Google Analytics neprežijem, no je mi iba ľúto, že situácia takto viazne.

Tagy: pocitace web google statistika

Polislav Cupek

Polislav Cupek

Bloger 
  • Počet článkov:  77
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Bývalý lekár z Bratislavy zabavený počítačmi, dopravou a encyklopédiami. Zoznam autorových rubrík:  PočítačeGoogleFirefoxSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu