Valentín

Tento sviatok sa traduje ako sviatok zamilovaných. V tento deň sú v akcií kvety, čokolády a iné veci vhodné k darovaniu milovanej osobe. Jediná vec ktorá mi chodí po rozume je že či to nie je len deň v ktorý chcú predajcovia zaplátať diery v tržbe na zamilovaných ľuďoch (ktorý sú ochotný zaplatiť nemalé peniaze aby potešili polovičku). Prečo sa ale nemáme radi po celý rok rovnako?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)
Obrázok blogu
(zdroj: svetpohladnic.sk)

Osobne si myslím že ľudia by sa mali mať radi celoročne rovnako. Nie len v dobe narodenín, Vianoc či na Valentína, ale v každú spoločne strávenú chvíľu. Veď jeden deň nezachráni celoročné “suchoty“ v prejavovaní náklonnosti. Jeden deň nikomu nevynahradí to čo ste zameškali počas roka. Nikto sa nemôže spoliehať na jeden deň keď bude oberať plody svojho snaženia. Žene treba vždy pripomínať jej klady, nosiť kvety či donekonečna preukazovať ako ju milujete. Ak budete celoročne vzorným gentlemanom, ona to určite ocení.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A keďže Valentín nie je len o daroch (podobne ako Vianoce), je potrebné nespoliehať sa na ne. Žena je rada ak sa jej občas dostane trochu pomoci v domácnosti, či “záskok“ pri jej vyťaženosti. Ale chlapov ktorý nie sú egoisti je veľmi málo. Moja rada pre ženy: Ak máte svojho gentlemana určite si ho držte. Rada pre mužov: Svoje polovičky si strážte ako oko v hlave... Niekedy sú síce zložité, ale kto nie.

PS. Keďže som mladý a nie tak skúsený ako ľudia v zväzku manželskom, možno budete mať výhrady. Ale toto je môj pohľad na vec.

Kristián Čupka

Kristián Čupka

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som mladý človek ktorý nič nedokázal ale môj čas ešte príde. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu