Pre nesmelých kritikov

Tak ako každý, kto sa rozhodne verejne hlásať svoje názory som sa musela aj ja naučiť, že pred ostrou kritikou istých čitateľov sa treba skrátka len obrniť a pousmiať.Kritika k práci, ktorú robím patrí, ale v poslednej dobe mi ležia na srdci tí, ktorí autora článku znesú pod čiernu zem, urazia jeho aj jeho názory a napokon sú takí frajeri, že sa ani nepodpíšu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Človek, ktorý píše a naberie odvahu podeliť sa so svojími myšlienkami s okolitým svetom to nemá vôbec jednoduché. Nájde sa len málo takých, ktorí ocenia jeho odvahu a pokúsia sa nájsť v každom článku aspoň nejaké pozitívum. Naopak ľudí, ktorí vedia všetko s radosťou ofrflať, zhodiť, skritizovať, zosmiečniť a uraziť je hádam viacej ako maku. Áno, každý má právo na svoj slobodný názor, ale keď už, mal by byť názor minimálne k téme. K môjmu poslednému článku som mala stotrinásť reakcií a ak sa ich päť dotklo naozaj samotného článku tak je dobre. Zvyšok boli slovné bitky medzi jednotlivými čitateľmi a urážky neznámych ľudí, ukrývajúcich sa za trápne detinské prezývky. Nedá mi sa nepristaviť k istým komentárom, ktoré sa objavili na mojom blogu. Za moje osobne hodnotenie vlastného života som bola vysmiatá a odkázana na konzultáciu s odborníkom. Za to, že som napísala svoj osobný pohľad na vec a podľa mňa aj pravdu ma istá slečna nazvala obmedzenou a debilom.K tomu nezabudla okomentovať, že dôvod prečo píšem ako píšem je ten, že ma určite ešte živia rodičia a preto neviem, čo to je mať starosti.Navyše podľa ďalšieho najmúdrejšieho čítateľa zo sekcie ´´tajomných´´ vraj nemám fňukať a mám byť rada, že sa mi spoločnosť skladá na sociálne dávky. Len čisto pre informáciu- od tohto štátu som nedostala ani prd makový a už vôbec nepotrebujem, aby ma živil zvyšok obyvateľstva. Nebývam u rodičov už veľmi dlho a nijakým spôsobom ma ani jeden z nich nepodporuje. Čo mám som si zadovážila sama, sama si aj platím účty, ubytovanie aj stravu peniazmi , ktoré som si zarobila tvrdou prácou vlastnými rukami. Viem, čo je to tvrdo pracovať na mieste, ktoré ma psychicky aj fyzicky vyčerpáva a práve preto som sa rozhodla nájsť si prácu, ktorá ma bude tešiť a napĺňať. A napokon ak niekto z čitateľov, ktorí komentujú moje články očakáva, že na ne budem zakaždým reagovať má smolu. Nepatrím totiž k ľuďom, ktorí by si potrebovali obhajovať svoje názory pred niekým, koho jediná zábava je pod prezývkou buzerovať ľudí, ktorí si odvážne a nahlas povedia , čo majú na srdci a aj sa pod to podpíšu. Milí nesmelí čítatelia, ktorí sa tak veľmi hanbíte za svoju vlastnú totožnosť. Viem, že tento článok asi nič nezmení, ale keď budete vo svojom kritizovaní pokračovať aj naďalej aspoň si to ,čo čítate prečítajte poriadne. Niekedy mám totiž pocit, že veľa z Vás absolútne nechápe , o čom sú naozaj naše články.

Andrea Cvetkovičová

Andrea Cvetkovičová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som len človek, ktorý sa snaží byť sám sebou. Pretože život je príliš krátky na to, aby sme boli niekym iným. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu