Kniha - dobrý darček pod stromček

Ak ste si odložili pár korún a chcete investovať do hodnotnej knihy, máte šancu. Tu je niekoľko zaujímavých typov. Leni Riefenstahl: Afrika, cena: 99.900,- Sk, počet strán 564 a podpis autorky v cene. Leni cestovala po Afrike a nafotila život afrických kmeňov. Za tie prachy by som si ich tuším mohol pozrieť na vlastné oči a urobiť pár fotiek. Zdá sa vám to veľa a máte radšej šport?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Pre milovníkov boxu: G.O.A.T. - ATribute to Muhammad Ali , cena: 149.900,- Sk. Tak toto je užskoro K.O. v prvom kole. To bude tým, že na projekte sa podieľal Alíosobne. Kniha má ružovú obálku, čo je farba prvého cadillacu Alího. Pri východez kníhkupectva vám padne do oka ešte knižka o umení Bookof Modern Art , pribaľte ju k dvom predchádzajúcim. Dostanete k nejaj stojan, na ktorom vyniknú výtvarné diela úplne inak. Ešte cena: 200.000,- Sk.Chudák Hundertwasser, počet strán 1792 za 19.900,- si musí pripadať ako výpredaj.

Cyril Jakubec

Cyril Jakubec

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nezatvára zubnú pastu, zabúda zastaviť na stopke, počúva cudzie rozhovory, Katke Grošlákovej nevrátil skriptá, videl dve časti Nevesty pre milionára, Tri oriešky pre Popolušku si nahral. Zoznam autorových rubrík:  Duch(h)ovnoMlieko zahlieňujeSused Róbertsci-fi ... trvalo bez príspevk

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu