Klamárska kr(i)sa, alebo len duševne narušená..

Vyspala som sa s policajtom v peugote. A asi som otehotnela.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (35)

Toto sme s otvorenými pusami počúvali od spolužiačky. Jana to komentovala, nie ako narážku na to, či sa s niekým vyspala ale:

 „To je sprostosť, veď ona sa do peugeota nezmestí.“ A bolo vybavené... 

Takéto scény, povystrihované z červenej knižnice nám predkladala každý týždeň. Rozprávala to s toľkým nadšením, že slabší poslucháč by sa nechal jej príbehom strhnúť až natoľko, že by jej daroval peniaze aby toho hajzla mohla žalovať. Žeby to bola pravda? Haha.. Toto bolo celkom bežné. Tvrdenia, že bola na dovolenke s jedným celkom fešným mužom boli dosť nafúknuté, až zvedavosť nedala. Zavolali sme si ho a spýtali sa, ako bolo v Tatrách s D. Pravda pozeral na nás ako pici, ani nevedel kto to je, ale my sme mu jeho lásku ukázali.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Júúj, to vám bolo...Urobil s ňou rýchli proces.Jej výmysly na čas prestali. Zato, že sa cica spýtala tohto bojara, ako sa mali, tak sa s ňou asi 2 týždne nebavila. Cice to však nevadilo.. Aj tak sa žiaľ nič reálne nedozvedela. 

Po prázdninách sa vrátila s novou love story. Našla si letca a ten ju vraj strašne ľúbil, ale to je nič. Jeden chalan, zase smola tentokrát ho poznala Jana, ju vraj požiadal o ruku. Nejaký prsteň z kindervajca mala namačkaný na ozrutnom malíčku, ale bol hodný asi tak nejakej lásky z materskej školy. Žiadne zásnuby sa nekonali, boli iba spolu vonku. Zato D si už v mysli svoje áno vyriekla. Toto už nevyzeralo byť v poriadku. 

SkryťVypnúť reklamu

Viete o tom, že ste sa práve zasnubili? Nie? No tak dajte pozor či si vás D už nenasťahovala do spoločného- imaginárneho bytu. Žiaľ klamstvo nebolo jej jedinou devízou. Charakter mala ako had. Ovíjala si vás, až vás rozpučila. Jej oči boli chladné a falošné. To, že ste boli ohovorení až do 3 okresu nebolo nič nové.

No hnevať začalo to, že ste sa o sebe dozvedali rôzne veci. Nevymýšľala si len svoje príbehy, ale i ten váš. Celkom pekný život vedela bravúrne okoreniť , pikantnosťami a sexuálnymi aférami. Najhoršie však bolo to, že ona sa vo svojej zákernosti vyžívala. Do očí med a za chrbtom jed. Sama si vymýšľala toľko klamstiev, že táto pavučina ju doslova zhltla.

SkryťVypnúť reklamu

Klamári majú mať vraj dobrú pamäť, keď chcú klamať, no žiaľ ona ju nemala. Alebo mala? Len každý sme poznali inú pravdu, tak sa to potom kazilo, keď sme zrazu okolo nej stáli šiesti. Neklamala len nás, ale aj rodičov,čo bolo o to smutnejšie. 

Istým spôsobom ju ľutujem, bola tlstá, ale pekná. Srdce bolo však vypreparované slamou. Nemala čím zaujať tak si našla tento spôsob- podľa mňa zlý spôsob. Možno 4 lži sa dali prehltnúť a uveriť, lenže kolotoč, ktorý ona roztočila nemal páru. Vypočuli sme si ju, ale vo vnútri sme videli ďalší jej výmysel. Keby klamala aspoň v niečom malom a nie v takýchto gigantických rozmeroch a o takýchto vážnych veciach.

SkryťVypnúť reklamu

Včera mi písala. Vraj robí odchodnú zástupkinu v jednej firme. Žiaľ o tomto som vedela od Cicuš, ale nerobí tam obchodného zástupcu, ale obyčajnú absolventskú prax. Zato som sa zahrala na „hlúpu“ a nechala som si vysvetliť čo robí. Balila to do administratívnych záležitostí a ako čerešničku mi oznámila že jej plat je 35000SK („Možno tak za rok, moja.“ Pomyslela som si) Rozhodla som jej dať malú lekciu. Na ďalší deň som jej zavolala a povedala, že sesterka tam robí na personálnom a o žiadnej obchodnej zástupkyni vedenej pod menom D nevie. Hádajte čo som sa dozvedela...

 „Nie Dada, to ja robím v inej pobočke, musela si sa pomýliť..!“

Chcela som len povedať, že takýmto ľuďom by sa zrejme malo pomôcť. A rozhodne by nemali byť ponechaní vo svojich klamstvách. Neviem, čo to môže odnášať zo psychologického hľadiska, no nič dobré to asi nebude.

Dagmar Obertová

Dagmar Obertová

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Neskutočne skutočná :) Autorku poznám už nejakých tých cať rokov, je to fajn baba. Dokonca sa podobáme. Každé ráno sa stretneme v kúpeľni a potom i pri šoférovaní, ale to jej vidím len oči... Zoznam autorových rubrík:  Ona a jej zážitky, fikcia...?No čo som zase vyviedla..Deje saPrerušenie denného stereo-typuDd-alebo drzé dráždenie..BanáNOvá republikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu