Priznanie nepotrebnému milencovi

Sedím na obrubníku, čakám. Zase si dávaš načas. Pozerám na hodinky, nosím ich len preto lebo si mi ich daroval ( Absolútne nemáš vkus). Nikdy sa nehádame. Asi nieje o čom, lebo sa nepočúvame. V tomto živote hrám rolu chladnej a bezcitnej mrchy, ktorú ty však nevidíš, a ktorú si nikdy neuspokojil. Žijem v dokonalom maskovaní. Ani jeden výkrik či orgazmus nebol od teba, iba pre teba. Malý gašparko, malé divadlo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (36)

 

Po prvý krát sme spolu boli intímnejší na druhom rande. Bozkávať to sa vieš, celkom si ma očaril. Tým, že sme boli spolu po prvý krát, som myslela, že sa tvoj rýchlokurz časom zlepší (Blbý dohad). Vydržíš asi tak päť minút, potom sa urobíš. Len som sa ťa dotkla a už si stál v pozore a mával si na mňa, ako na Prvého mája.

Po rýchlej romantike si sa rozhodol mi ukázať tvoje staré lásky. (Preboha veď tamtá má asi šestnásť). Bolo ich šesť. Veronika, Marcela, Denisa, Andrea, Kristína na prvý pohľad mi pripadala ako chalan, s vlasmi ostrihanými na hríbika, ako sa to voľakedy nosilo. A posledný exemplár červenej kroniky Barbora. Tá vyzerala na spomínaných šestnásť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pochlapil sa, ani jednu nenechal odísť aby nevyskúšali jeho malé torpédo, ako si ho nazval. Cítil sa, vlastne on bol borec, vo svojej mysli. Nič neexistovalo čoby nezvládol. Veď skončil výšku a má tridsaťštvorku na krku. Varí, číta knihy, športuje, opraví si auto, vyčistí akvárium a vedie plnohodnotný sexuálny život. No mojimi očami uvarí akurát praženicu, číta tú posratú knihu odkedy sme spolu (3 roky) , dofúka si pneumatiky a uspokojí akurát len seba.

Nikdy si sa ma nespýtal či my to vyhovuje, nikdy sa nepýtaš, len navrhuješ! Si nevyliečiteľný fanatik do dámskej bielizne. Ako som sa ku tebe nasťahovala stále vidím, ako sa v nej prehŕňaš, prezeráš si ju, je to choré.

SkryťVypnúť reklamu

Najviac ma vzrušovalo a vzrušuje keď sa usmeješ, vtedy mlčíš a si sexi. Našťastie sa usmievaš tak tri krát denne a to na predavačku keď ti podáva basu piva. Toto mi bude chýbať. Inak sa tváriš, ako by si požral všetku múdrosť sveta. No niesi o nič lepší ako ten tvoj štvorročný mercedes, rýchly, silný ale skúpy na lásku. Som pre teba len majetok, strážiš ma a verejne si ma privlastňuješ. Nepočúvaš ma, stále iba sleduješ, kde som bola a s kým, a hlavne moje stehná. „Pozri, zase si pribrala, aha.“ Mimochodom meriam 175 a vážim 56 kg. Večer keď sa konečne unavená uložím do postele mi siahneš na ruku, ale niežeby si ju pohladil, položíš si ju na svoj malý úd a povieš „Tak poď kote.“ Potom chceš aby som si ho vložila do pusy, ani nevieš ako rada by som ti doňho zahryzla z celej sily! Aby si aj ty zistil, čo to je bolesť. Tú my spôsobuješ keď mi hryzieš do bradaviek, ako súčasť jednej z tvojich trápnych predohier. Poviem bolí to, nechápavo sa usmeješ a začneš kecať, aké je to erotické, a že to stále len kazím.

SkryťVypnúť reklamu

Keď ti navrhnem, aby si sa aspoň trošku vyholil, tváriš sa dotknuto. Zato ja musím. Tie hnusné vyrážky čo som mala si odignoroval. Bolelo a všade to štípalo. No aby si ma aspoň trochu odbremenil od tohto pocitu, nieeee načo. Nahradil si ho tvojou 69, ako ju len neznášam. Vlastne, celý sa mi hnusíš a teraz tu na teba čakám.

Tentokrát si mi dal až príliš veľa času na rozmýšľanie.

Už ťa vidím, nesieš kyticu kvetov. Viem, že ma ideš požiadať o ruku, lenže v mojej hlave si sa stal netvorom. Monológ, ktorý sa mi v nej rozprúdil nenechám len pre seba.

Ahoj kote!“

No čav, chcem ti niečo povedať...“


Dagmar Obertová

Dagmar Obertová

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Neskutočne skutočná :) Autorku poznám už nejakých tých cať rokov, je to fajn baba. Dokonca sa podobáme. Každé ráno sa stretneme v kúpeľni a potom i pri šoférovaní, ale to jej vidím len oči... Zoznam autorových rubrík:  Ona a jej zážitky, fikcia...?No čo som zase vyviedla..Deje saPrerušenie denného stereo-typuDd-alebo drzé dráždenie..BanáNOvá republikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu