Igorko, Martinko deti majstra svetla (Interrupcie)

Písmo: A- | A+

Každý deň každú chvíľu vidíme, ako súčasná koalícia naráža na jednotlivé konflikty, ktoré sa sústreďujú priamo v jej jadre. Všetky aspekty poukazujú na problematické hnutie OĽaNO.

Do tohto hnutia ľudia investovali svoje veľké očakávania, ktoré sa premieňajú v prach a beznádej.

Tento politický útvar bol propagovaný ako sloboda bez konkrétneho vodcu, ktorý bude zastupovať záujmy širokého spektra ľudí, ale ako je zvykom opak je pravdou.

Z útvaru OĽaNO sa vykryštalizovalo takzvané NIČ. Predstaviteľ tejto strany, ak sa dá stranou nazvať, je ješitný premiér s detskými pomstychtivými sklonmi. Očividne sa začal riadiť slovami nebohého predsedu parlamentu Pavla Pašku „Vyhraj voľby a môžeš všetko.“ Igor túto situáciu ,ktorá nastala po 29. februára 2020 šikovne využil, svoju firmu OĽaNO finančne posilnil z našich peňaženiek a ešte k tomu nám tu vládne formou totálne zdutého nekompetentného dieťaťa.

Ešte, aby toho nebolo málo, tak tento politický projekt znamenal určité dohody, zmluvy s ľuďmi, ktorísa nachádzajú na kandidátke. Môžeme si len domýšľať čo obsahujú, či existujú, ale jedno je isté, že sám premiér nemá kontrolu nad svojimi ľuďmi, ktorí boli zvolení pomocou kandidátky jeho strany OĽaNO.

To má za následok takmernulovú autoritu ľudí, ktorí sa nachádzajú na kandidátke OĽaNO voči predsedovi tohto politického subjektu. Je to čistý biznis s miestom na kandidátke, zvučnými menami, ktoré dokážu zaujať širokú masu ľudí.

 Ako marketingový ťah je to skvelý projekt, ale skúste dohliadať, motivovať a brať na zodpovednosť ľudí, s ktorými máte len obchodnoprávny vzťah. Je to veľmi problematické až nemožné, a to nehovorím o vyvodení nejakej straníckej zodpovednosti, keďže v podstate títo ľudia nemajú so stranou nič spoločné, len miesto na kandidátke. A ešte k tom ak sa na to pozrieme ešte z užšieho pohľadu, tak s takýmito ľuďmi nedokážete nikdy vytvoriť team, čo by ťahal politickú stranu dopredu bez hnusného osočovania. Takýto jedným (nie z mála prípadov) je poslanec Martin Čepček, ktorý ako keby nepochopil momentálne problémy Slovenska.

 Jeho jediný problém je jeho až psychopatické presvedčenie, že je to práve on, ktorý pomôže spasiť svet a to štýlom, že zamietne ženám interrupcie z vlastnej vôle.

Fakt asi je to ten najväčší problém Slovenskej republiky pravé teraz riešiť takéto neproblémy a trieštiť už aj tak krehké vzťahy v koalícií, ktoré sú výsledkom aj jehopolitického šéfa Igora.

Dohovoriť Čepčekovi sa očividne nedá, keďže jeho vlastný kolegovia z poslaneckého klubu ho nazývajú freestylerom, a jeho biznis partner, ktorý mu dal možnosť kandidovať, ho nedokáže ukočírovať na straníckej úrovni, pretože okrem miesta na kandidátke pre dotyčného strana OľaNO neznamená nič.

Skryť Zatvoriť reklamu