Horor na tanieri

Z čestného pohľadu, nemôžeme povedať, že rešpektujeme toho koho ideme jest. Nerešpektujeme ani tých ktorých odsudzujeme na mizerný život a krvavú smrť. Vžime sa do kože zvierat, ktoré keby mohli rozprávať, určite by nás žiadali, aby sme sa stali vegetariánmi...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (153)
Obrázok blogu

Čo môžeme urobiť pre hospodárske zvieratá?

Ako ukončiť utrpenie na farmách a na bitúnkoch?

Podľa údajov z FAO (Organizácia Spojených národov pre výživu a poľnohospodárstvo) vo svete, umiera viac ako tri tisícky zvierat za sekundu pre ľudskú spotrebu, s výnimkou rýb a iných morských živočíchov. Takmer všetky zomierajú na bitúnkoch po celom svete, kam prichádzajú z rozličných fariem.

Ako pomôžeme týmto zvieratkám?

Sme v XXI. storočí a zo všetkých možných stránok, (etické, ekologické...) je vegetariánstvo uvedené ako najúčinnejší a nutrične prístupný spôsob ako pomôcť zvieratám. Farmy a bitúnky budú musieť ukončiť svoju činnosť, ak čoraz viac a viac ľudí prijme vegetariánstvo ako svoj životný štýl.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nemôžeme naďalej ignorovať realitu skrytú za múrmi fariem a bitúnkov!

Stať sa vegetariánom znamená prestať tvoriť súčasť dopytu, ktorý odsudzuje na smrť miliardy zvierat na celom svete. Povzbudzujem vás: Buďme súčasťou riešenia a nie problému!

Jana Del Moral

Jana Del Moral

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Potrebujem lásku, vieru , mier a spravodlivost a bojím sa nenávisti, ignorancie, vojny a nemilosrdnosti. Zoznam autorových rubrík:  životný štýlSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu