Dospelý ?!

V občianskom mám pomaly už rok, že som dospelý, ale myslím, že ak som vôbec do toho bodu dospel tak to je práve dnes...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Mám 18 rokov - teoreticky som dospelý, no necítim sa tak, nesprávam sa tak ... Teraz však cítim, že je to bližšie ako kedykoľvek predtým. Dnes som úspešne zmaturoval! :)

To je pekné, ale čo to znamená? Znamená to, že je koniec jednej dlhej kapitole, kapitole detstva. Nie nadarmo sa maturita volá ,,Skúška dospelosti". Po nej už totiž nasleduje ten ,,pravý" život. Pre niekoho vysoká škola, pre iných práca, možno rodina ... brrr trochu strašidelné na to všetko len pomyslieť... Som však vďačný Bohu, že mám za sebou ľudí, na ktorých sa môžem aj naďalej spoľahnúť!

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keď sme boli malí, v škôlke alebo na základnej, hrali sme sa na dospelákov a rýchlo sme chceli vyrásť, ale teraz keď to je tu, je to strašidelné. Je ťažké zhlboka sa nadýchnuť a prekročiť tú pomyselnú hranicu. Najlahšie by bolo obrátiť sa a újsť, ale práve to nás robí dospelákmi, to, že sa tomu postavíme. Musíme sa ešte naučiť všetko to ,,nové" ovládať a čeliť tomu čo nás čaká, ale verím, že to dokážeme!

Verme si a verte nám, že to dokážeme!

VEĽKÝ SVET, UŽ SME TU!

Dušan Dudík

Dušan Dudík

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Volám sa Dušan. Som obyčajný chalan ako väčšina z vás. Dúfam, že sa vám môj blog bude páčiť! Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu