Blaha, Fico, povedzte to živým na Červenom námestí, nie mŕtvym na Slavíne

Výnimočne s tými dvoma súhlasím, len na označenie vojnových štváčov musia zvoliť správne súradnice.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Už sa opäť zadúšajú, hromžia, spievajú. Fico hádam aj znovu zdrhol z dovolenky, len aby vykašlal do mikrofónov svoje sprostosti. On sa tej pliagy, čo mu ťaží dušu kmína zrejme už nikdy nezbaví. Ako trojnásobný premiér musel vedieť vyhodnotiť, čo spolu s fotografiami presunu vojnovej techniky zverejňuje. Vyhodnotiť by to mal vedieť každý príčetný človek, aj ten, ktorý mu tie zábery poslal a mám podozrenie, že to nebol náhodný okoloidúci.

A Blaha? O čom trepe tento červený kmér? Ak tu máme nejakých chudobných, ak tu máme nejakú skupinu obyvateľstva prepadávajúcu sa do pásma chudoby, treba sa opýtať práve jeho, ako je to možné po dvanástich rokoch vlády Smeru. Akoto, že po každom ich opatrení objavili viac a viac skupín ľudí, ktorým chceli poskytnúť niečo zadarmo? Ktorí boli na takéto niečo akože, alebo aj skutočne odkázaní.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Vojnový štváč má kanceláriu na Červenom námestí v Moskve. Pod Slavínom je akurát rezidencia veľvyslanca USA na Slovensku. Tak sa tam, holúbkovia mieru, nezabudnite cestou na protest zastaviť a svojich užitočných upozorniť aj na túto adresu. Keď vy tak radi orientujete zblúdilcov. Že vás hanba nefacká po tých vašich plechových papuliach.

Dušan Koniar

Dušan Koniar

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  622
  •  | 
  • Páči sa:  1 880x

na pol ceste medzi nádejou, že môže byť aj lepšie a podozrením, že lepšie je vždy tomu, kto sa tým nezaoberá. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu