Na hajloku pri Leviciach

Mala sa tam údajne porciovať divina, podivné nahrávky hovoria iba o jednom.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Či sa Fico a Kaliňák nechali nachytať ako malí chlapci, alebo naopak, cez „inštruovanie“ Gašparom  mladším a Parom, pokúšajú sa expremiér a exminister nachytať vyšetrovateľov a poblúzniť verejnosť, jediná nepopierateľná informácia z týchto podivných matiné je tá, kto to mal na povel a koho všetci poslúchajú.

Nič proti Ipeľskej pahorkatine a jej podcelkov, kde sa zrejme toto udialo. Ale žeby sa v Malých Karpatoch, od Železnej studničky po Pezinskú Babu napríklad, nenašla zašitá chatička a tam si to zúčastnení mohli vydiskutovať aj bez Bödöra staršieho napovedá, kto to má na povel. Nehovoriac o kanceláriách advokátov, kde by mohli bez obáv vypustiť z huby čokoľvek.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bolo by načim zistiť, ako vznikol súdny príkaz na nainštalovanie skrytej kamery a odposluchu do parožia neboráka, kto sa k takejto informácii dostal a kto presvedčil obidvoch ex aj právnikov, aby opakovane po sebe zanechávali tak výraznú stopu, ako sú autá zaparkované niekde pri vinohrade. Bolo by načim zistiť, kto zo zúčastnených má aký taký vzťah s majiteľom onej nehnuteľnosti a prečo práve tam, napriek „pochybnostiam“ o bezpečnosti takto skonšpirovaného úkrytu, stretnutia prebehli. A v neposlednom rade aj to, či sa práve tam náhodou už nevarí voda na nejakú „sviňu“ a kto vlastne komu v tomto prípade podkuruje.

Dušan Koniar

Dušan Koniar

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  599
  •  | 
  • Páči sa:  543x

na pol ceste medzi nádejou, že môže byť aj lepšie a podozrením, že lepšie je vždy tomu, kto sa tým nezaoberá. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu