Verejné tajomstvo SIS

Verejnosť odporuje verejne a odporní chcú neverejne oblbovať odporujúcu verejnosť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Odvolávanie vlády, ktoré Fico/4 provokatívne vzýva a zbabelo sabotuje, svoj priebeh zmenilo z verejného na neverejné, pretože ako Fico požiadal predsedajúceho Žigu, budú sa na Slovensku opäť diať strašné veci, ako naznačí správa SIS a on zrejme nemá to srdce Slovenky a Slovákov preukrutne strašiť. Tak aj teda bolo a my sa nemáme ako dozvedieť čo bolo vlastne na pretrase, ale zvrátiť by sa to dalo.

Podľa vyjadrení viacerých koaličných poslankýň a poslancov (Kolíková, Remišová, Dostál, Majerský), v sále sa opakovali tľachy nie nepodobné Ficovým či Blahovým statusom na sociálnych sieťach a bežný občan si tieto a ostatné im podobné informácie vie dohľadať na verejne prístupných zdrojoch. Ondrej Dostál upresnil, že až na jednu informáciu, všetko predložené neverejne, dá sa verejne dohľadať.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak teda panie poslankyne a páni poslanci nemôžu interpretovať, čo sa v parlamente dnes popoludní dialo, pretože štábna kultúra je štábna kultúra a navyše, slovenská a žiadna iná, myslím si, že môžu úplne slobodne zverejniť pre bežných občanov, čo napríklad aj konkrétne si vedia na weboch dohľadať sami. A ku tomu potrebné linky, súvislosti, citácie. A tak isto si myslím, že dá sa aspoň naznačiť, čo a kde bežný človek radšej nech ani nehľadá, lebo je to len vo štvrtej Ficovej hlave, a tam je dnes taký zmätok, že jeden by prišiel aj o statok, ak by sa toho chcel dopátrať.

 

Dušan Koniar

Dušan Koniar

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  720
  •  | 
  • Páči sa:  7 651x

na pol ceste medzi nádejou, že môže byť aj lepšie a podozrením, že lepšie je vždy tomu, kto sa tým nezaoberá. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

300 článkov
Věra Tepličková

Věra Tepličková

1,094 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

91 článkov
INEKO

INEKO

117 článkov
Pavel Macko

Pavel Macko

189 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu